Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple promuje swój aparat iPhone 12 za pomocą niesamowitego wideo „Full Bloom”

Apple promuje swój aparat iPhone 12 za pomocą niesamowitego wideo „Full Bloom”

Apple kontynuuje serię filmów „Experiments” i wydała swoją najnowszą kolekcję iPhone’a 12, zatytułowaną „Full Bloom”, w samą porę, aby uczcić sezon wiosenny.

Aby zaprezentować wysokiej jakości efekty wizualne, które można uzyskać za pomocą najnowszych iPhone’ów i aparatów Apple, firma opublikowała kilka zakulisowych filmów przedstawiających serię „Eksperymentów”.

Na początku 2020 r. Betapixel Objęto ’Ogień i lód’ Następnie nastąpił odcinek, w którym Apple zademonstrował potencjał twórczy aparatu iPhone’a 11 Pro „Ciemny wszechświat” Nakręcony telefonem iPhone 12 Pro. Najnowszy z serii, „ Pełnia rozkwitu ”, To celebracja „kolorów, życia i rozwoju wiosny z iPhonem 12”.

Wykonane na zlecenie Apple i zaprojektowane przez firmę medialną Incite, to kolorowe wideo wykorzystuje stop-motion, slow-motion i time-lapse, aby eksperymentować z różnymi kombinacjami i ruchami kwiatów, liści i grzybów.

Animacja poklatkowa może być tak kreatywna (i skomplikowana), jak sobie tego życzy fotograf. Duet wykorzystał owoce, warzywa i kwiaty, aby stworzyć krótką wizualną opowieść, która pokazuje ich przemianę z jednego do drugiego, podczas gdy ujęcie w zwolnionym tempie pokazuje bardzo szczegółowo kropelki wody spadające na liście i płatki.

Zespół sfilmował upływ czasu trwający ponad osiem godzin przez całą noc, używając smartfona, lampy, wody i oczywiście roślin. Wynik pokazuje, jak bardzo rośliny kwitną w ciągu nocy, proces, którego nie możemy zobaczyć gołym okiem.

Najnowsza wersja „Doświadczenia” wydaje się najłatwiejsza dla każdego, kto chce powielić ujęcia lub zainspirować się ustawieniami używanymi przez zespół. Przy pomocy statywu i lampy do smartfona każdy początkujący użytkownik może czerpać inspirację z pracy zespołowej, aby tworzyć własne wizualizacje o tematyce naturalnej w domu, korzystając z dostępnych narzędzi.

„Full Bloom” to drugi film nakręcony za pomocą iPhone’a 12, po „Daily Trials”, w którym zespół Incite pokazał trzy różne dema: „Balony + Slo-mo”, „Olej + Woda + Makro” i „ Pałeczki świecące + „Tryb nocny”, z ujęciami zza kulis równie często tak interesującymi, jak rzeczywisty efekt końcowy.

Możesz zobaczyć pełną listę wcześniejszych klipów z „doświadczeń” Apple Tutaj Lub przeczytaj najnowsze Recenzja iPhone’a 12 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach aparatu tego smartfona.