Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wellington Phoenix zamiast podpisywać kontrakt z importerem, zamiast podpisywać kontrakt z importerem, promowało nowozelandzkiego obrońcę do lat 23

Wellington Phoenix zamiast podpisywać kontrakt z importerem, zamiast podpisywać kontrakt z importerem, promowało nowozelandzkiego obrońcę do lat 23

Isaac Hughes dołączył do drużyny New Wellington Phoenix podczas meczu z Gwatemalą w ramach Pucharu Świata do lat 20.

Daniel Golan/Fotosport

Isaac Hughes dołączył do drużyny New Wellington Phoenix podczas meczu z Gwatemalą w ramach Pucharu Świata do lat 20.

Wellington Phoenix porzuciło plany pozyskania importowanego środkowego obrońcy, decydując się zamiast tego na awans od wewnątrz.

Kapitan drużyny rezerw Isaac Hughes podpisał dwuletni kontrakt z Phoenix przed nadchodzącym sezonem męskiej A-League, cztery dni po tym, jak pomógł nowozelandzkiej drużynie do lat 23 zakwalifikować się do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

19-letni obrońca jest trzecim zawodnikiem, którego Phoenix wypromowało ze swojej akademii od czasu objęcia zespołu przez nowego trenera Giancarlo Italiano, podążającego śladami Lucasa Kelly’ego Hielda i Vin Conchi.

Italiano już wcześniej dawał do zrozumienia, że ​​chętnie wykorzysta swoją niedawną pozycję w sporcie do podpisania kontraktu ze środkowym obrońcą, ale obecnie tak się nie dzieje, ponieważ klub skupia się na rozwijaniu młodych talentów ze swojej akademii.

„Szukaliśmy środkowego obrońcy; był to ktoś, kto miał dobre umiejętności w powietrzu i był spokojny przy piłce, a Isaac spełnił wszystkie wymagania” – powiedział Italiano.

„Fakt, że pochodził z akademii, ułatwił mu podjęcie decyzji, ponieważ był on zgodny z filozofią klubu.

dostarczone

Nowy raport Wellington Phoenix dotyczący importu zagranicznego w okresie przedsezonowym.

„To naprawdę ważne, abyśmy dali szansę utalentowanym młodym graczom.

„Isaac to świetny lider, fantastycznie radzi sobie poza boiskiem, a zawodnicy darzą go ogromnym szacunkiem.

„On też jest dobrym chłopcem i nawiązuje do jednej z naszych podstawowych wartości, jaką jest bycie dobrym człowiekiem”.

Hughes urodził się w Anglii, ale w wieku dziesięciu lat przeniósł się z rodziną do Nowej Zelandii.

Był członkiem nowozelandzkiej drużyny do lat 23, która w zeszłym tygodniu wygrała olimpijski turniej kwalifikacyjny w Auckland.

Hughes reprezentował także Nową Zelandię na Mistrzostwach Świata FIFA do lat 20 w Argentynie na początku tego roku, gdzie rozpoczynał każdy mecz wraz z kolegami z drużyny Phoenix, Kelly Hieldem, Konchi i Finnem Surmanem.

READ  All Blacks vs Włochy: Tamietti Williams jest gotowa na swój pierwszy Puchar Świata

Hughes niedawno zadebiutował w drużynie Phoenix jako zmiennik w drugiej połowie podczas 1/8 finału Pucharu Australii, przegranej z Melbourne City i opisał podpisanie swojego pierwszego profesjonalnego kontraktu jako spełnienie marzeń.

„Zdobycie profesjonalnego kontraktu wydaje mi się zwieńczeniem pracy mojego życia, mimo że mam dopiero 19 lat. Czuję, że każdego dnia pracuję nad tą chwilą” – powiedział Hughes.

„Moja mama była pierwszą osobą, do której zadzwoniłam, gdy usłyszałam, że zaproponowano mi dwuletni kontrakt, a ja pomyślałam: «mamo, to się dzieje», a ona zaczęła płakać.

„Moja mama zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby mnie wspierać. W rodzinie wszyscy muszą się dla siebie poświęcać, a moja piłka nożna z pewnością była dużym priorytetem przez ostatnie kilka lat.

Ponieważ 18 graczy jest obecnie związanych kontraktami na pełny etat, dodanie Hughesa prawdopodobnie zakończy rozczarowujący okres podpisywania kontraktów poza sezonem, w którym większość rekrutów przeszła przez akademię.

Rezerwowy bramkarz Jack Duncan i pomocnik Mohammed Al-Taie, obaj ściągnięci z skromnego Newcastle Jets, to jedyne nowe twarze, które Phoenix sprowadził do klubu pomimo utraty Olly’ego Sale’a, Claytona Lewisa i brazylijskiego importera Callana Elliotta. Jan Sassi i australijski pomocnik Steven Ujarkovich z poprzedniego sezonu.

Phoenix rozpocznie sezon 2023–24, wykorzystując zaledwie cztery z pięciu dozwolonych miejsc importowych, podczas gdy na prawym obrońcy pozostaje luka i nie będzie szukać następcy dla Elliotta, który nie znalazł jeszcze klubu po rozmowach kontraktowych z Phoenix załamał się pod koniec sezonu.przeszłość.

Wellington Phoenix – skład mężczyzn A-League na sezon 2023–24

Bramkarze: Jacka Duncana i Alexa Paulsena

Obrońcy: Isaac Hughes, Lucas Kelly Hield, Tim Paine, Finn Surman, Sam Sutton, Scott Wootton

Pomocnicy: Mohammed Al-Taie, Finn Conchi, Ben Auld, Nicholas Pennington, Alex Rover

Atakujący: David Ball, Costa Barbaros, Bozidar Krief, Oscar Van Hattum, Oscar Zawada

READ  NRL 2024, runda 9 Gold Coast Titans vs Melbourne Storm, podgląd meczu, listy drużyn, statystyki, analizy