Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wegański aktywista został uznany za winnego „nikczemnego” ataku na posag dla dzieci

Wegański aktywista został uznany za winnego „nikczemnego” ataku na posag dla dzieci

styl życia

Wegański aktywista został zaatakowany za „nikczemny” chwyt, w wyniku którego mały biznes został zaatakowany i oskarżony o „rażące niewolnictwo” na festiwalu dla dzieci w Australii Zachodniej. Zdjęcia z Facebooka

Wegański aktywista został zaatakowany za „nikczemny” chwyt, w wyniku którego mały biznes został zaatakowany i oskarżony o „rażące niewolnictwo” na festiwalu dla dzieci w Australii Zachodniej.

Znana aktywistka botaniczna Tash Peterson sfotografowała się twarzą w twarz z artystami-dziećmi, które przyprowadzały kucyki na festiwal dziecięcy Funmantle w Fremantle w sobotę.

Materiał filmowy pokazuje 27-letniego krzyczącego „znęcanie się nad zwierzętami”, gdy dzieci wchodzą w interakcję ze zwierzętami, a następnie kontynuują śledzenie personelu, gdy próbują odejść.

Peterson opisuje interakcję „jednorożca” jako wyraźny przykład okrucieństwa wobec zwierząt, mówiąc, że kucyki zostały poddane niewolnictwu i pytając grupę, czy chciałyby, aby je paradowano jako coś.

„Nie chcą tu być – są uosobieni i opiekują się nimi jak jednorożec” – powiedziała.

Wegański aktywista został skrytykowany za A. "lepki" Widziała podstęp, jak atakuje małą firmę i oskarża ich o to "Rażące niewolnictwo" Na Western Australian Children Festival.  Zdjęcia z Facebooka
Wegański aktywista został zaatakowany za „nikczemny” chwyt, w wyniku którego mały biznes został zaatakowany i oskarżony o „rażące niewolnictwo” na festiwalu dla dzieci w Australii Zachodniej. Zdjęcia z Facebooka

Przyjechała policja, aby uspokoić sytuację.

Właścicielka Kucyków na każdą okazję, Meg Freeman, wybrała się na Facebooka, aby przeprosić rodziny, które były świadkami wypadku, i skrytykowała Petersona za robienie zdjęć dzieci z jej strony w mediach społecznościowych i dzielenie się nimi z nią.

„Jestem tak smutna i zniesmaczona, że ​​ta nikczemna osoba nielegalnie zrobiła zdjęcia z mojej strony biznesowej zawierającej zdjęcia dzieci moich klientów, o których udostępnienie poprosiłam, i wykorzystała je na swoich obrzydliwych stronach” – napisała.

Jeden z kucyków.  Zdjęcie / Tash Peterson / Facebook
Jeden z kucyków. Zdjęcie / Tash Peterson / Facebook

Freeman twierdziła, że ​​zwolennicy Petersona „próbowali zniszczyć” jej firmę, pozostawiając niewłaściwe komentarze, dodając, że otrzymywała „niekończące się obraźliwe wiadomości, wiadomości na Facebooku, wiadomości WhatsApp i telefony”.

Freeman powiedział: „Każdy ma prawo do swoich przekonań i opinii, ale nikt nie ma prawa nikogo urazić, a już na pewno nie w obecności dzieci”.

READ  Epidemia Covid 19 Omicron: co najmniej 12 osób zarażonych po wzięciu udziału w Soundsplash Festival w pobliżu Hamilton

„Wiadomo, że ta osoba szkodzi wielu firmom, rodzinom i dzieciom. Nie chodzi o ratowanie zwierząt, chodzi o ich sławę. Robią to z powodu swoich protestów. To sprawia, że ​​prawdziwi weganie źle wyglądają w moich oczach”.

Od tego czasu Peterson odpowiedziała online, aby wyjaśnić swoją stronę historii i jej interakcje z policją.

„Ci niewinni niewolnicy są ujarzmiani i poniżani, aby czerpać zyski dla właścicieli niewolników dla rozrywki dzieci” – napisała.

„Noszą jednorożce – pomalowane paznokcie, warkocze, naszyjniki w kwiaty i zakochane serca zwinięte we włosach na ciele.

„Jest oczywiste, że te cudowne stworzenia są wcielane, a ich wolność jest im odbierana dla rozrywki dla kogoś innego”.

W przeciwieństwie do innych protestów Petersona, powiedziała, że ​​to nieplanowane i miało to miejsce w nieformalnym dniu z jej chłopakiem.

Według The West Australian, Freeman powiedział, że jej zwierzęta są na rotacyjnych listach, więc będą spędzać tygodnie bez pracy.