Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wegański aktywista został uznany za winnego „nikczemnego” ataku na posag dla dzieci

styl życia

Wegański aktywista został zaatakowany za „nikczemny” chwyt, w wyniku którego mały biznes został zaatakowany i oskarżony o „rażące niewolnictwo” na festiwalu dla dzieci w Australii Zachodniej. Zdjęcia z Facebooka

Wegański aktywista został zaatakowany za „nikczemny” chwyt, w wyniku którego mały biznes został zaatakowany i oskarżony o „rażące niewolnictwo” na festiwalu dla dzieci w Australii Zachodniej.

Znana aktywistka botaniczna Tash Peterson sfotografowała się twarzą w twarz z artystami-dziećmi, które przyprowadzały kucyki na festiwal dziecięcy Funmantle w Fremantle w sobotę.

Materiał filmowy pokazuje 27-letniego krzyczącego „znęcanie się nad zwierzętami”, gdy dzieci wchodzą w interakcję ze zwierzętami, a następnie kontynuują śledzenie personelu, gdy próbują odejść.

Peterson opisuje interakcję „jednorożca” jako wyraźny przykład okrucieństwa wobec zwierząt, mówiąc, że kucyki zostały poddane niewolnictwu i pytając grupę, czy chciałyby, aby je paradowano jako coś.

„Nie chcą tu być – są uosobieni i opiekują się nimi jak jednorożec” – powiedziała.

Wegański aktywista został skrytykowany za A. "lepki" Widziała podstęp, jak atakuje małą firmę i oskarża ich o to "Rażące niewolnictwo" Na Western Australian Children Festival.  Zdjęcia z Facebooka
Wegański aktywista został zaatakowany za „nikczemny” chwyt, w wyniku którego mały biznes został zaatakowany i oskarżony o „rażące niewolnictwo” na festiwalu dla dzieci w Australii Zachodniej. Zdjęcia z Facebooka

Przyjechała policja, aby uspokoić sytuację.

Właścicielka Kucyków na każdą okazję, Meg Freeman, wybrała się na Facebooka, aby przeprosić rodziny, które były świadkami wypadku, i skrytykowała Petersona za robienie zdjęć dzieci z jej strony w mediach społecznościowych i dzielenie się nimi z nią.

„Jestem tak smutna i zniesmaczona, że ​​ta nikczemna osoba nielegalnie zrobiła zdjęcia z mojej strony biznesowej zawierającej zdjęcia dzieci moich klientów, o których udostępnienie poprosiłam, i wykorzystała je na swoich obrzydliwych stronach” – napisała.

Jeden z kucyków.  Zdjęcie / Tash Peterson / Facebook
Jeden z kucyków. Zdjęcie / Tash Peterson / Facebook

Freeman twierdziła, że ​​zwolennicy Petersona „próbowali zniszczyć” jej firmę, pozostawiając niewłaściwe komentarze, dodając, że otrzymywała „niekończące się obraźliwe wiadomości, wiadomości na Facebooku, wiadomości WhatsApp i telefony”.

Freeman powiedział: „Każdy ma prawo do swoich przekonań i opinii, ale nikt nie ma prawa nikogo urazić, a już na pewno nie w obecności dzieci”.

READ  Profesor Prasad twierdzi, że Fidżi nadal znajduje się w fazie przejściowej po pokonaniu wirusa koronawiru, podczas gdy Nath twierdzi, że rosnące koszty życia, podatek VAT i inflacja zmniejszą dochody podatkowe

„Wiadomo, że ta osoba szkodzi wielu firmom, rodzinom i dzieciom. Nie chodzi o ratowanie zwierząt, chodzi o ich sławę. Robią to z powodu swoich protestów. To sprawia, że ​​prawdziwi weganie źle wyglądają w moich oczach”.

Od tego czasu Peterson odpowiedziała online, aby wyjaśnić swoją stronę historii i jej interakcje z policją.

„Ci niewinni niewolnicy są ujarzmiani i poniżani, aby czerpać zyski dla właścicieli niewolników dla rozrywki dzieci” – napisała.

„Noszą jednorożce – pomalowane paznokcie, warkocze, naszyjniki w kwiaty i zakochane serca zwinięte we włosach na ciele.

„Jest oczywiste, że te cudowne stworzenia są wcielane, a ich wolność jest im odbierana dla rozrywki dla kogoś innego”.

W przeciwieństwie do innych protestów Petersona, powiedziała, że ​​to nieplanowane i miało to miejsce w nieformalnym dniu z jej chłopakiem.

Według The West Australian, Freeman powiedział, że jej zwierzęta są na rotacyjnych listach, więc będą spędzać tygodnie bez pracy.