Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wayne Smith dostosowuje selekcje dwoma debiutami Black Ferns do trudnego testu w Kanadzie

Seria Pacyfiku Cztery: Czarne paprocie kontra Kanada. gdzie: Trusty Arena, Auckland. Kiedy: Niedziela 12 czerwca o 14:45 zasięg bezpośredni: Spark Sport, aktualizacje na żywo rzeczy. Reguła: Bursztyn McLachlan (Australia).

Trener Black Ferns, Wayne Smith, nie zna swojego najlepszego zespołu po dostosowaniu selekcji do drugiego testu w niedzielnym meczu z Kanadą.

Zgodnie z oczekiwaniami Smith wprowadził kilka zmian w 23, które pokonać Australię 23-10 Podczas ulewnego deszczu podczas meczu otwarcia Pacific Four Series w poniedziałek na Tauranga Arena.

Amy Du Plessis, na zdjęciu grająca Matato na Super Rugby Ubiqui w marcu, zadebiutuje przeciwko Kanadzie.

Phil Walter / Getty Images

Amy Du Plessis, na zdjęciu grająca Matato na Super Rugby Ubiqui w marcu, zadebiutuje przeciwko Kanadzie.

Centrum Canterbury, Amy Du Plessis, zadebiutuje testowo na stadionie Trusts Arena w Auckland, a zawodniczka z zewnątrz, zaledwie 18-letnia Sylvia Brant, zasiądzie na ławce w swoim rodzinnym mieście.

Czytaj więcej:
* Czarna Paproć Chelsea Bremner bierze 1 rok bezpłatnego urlopu z nauczania na marzenie o Pucharze Świata w Rugby
* „Poznaj swoją wartość”: Te Kura Ngata-Aerengamate odpowiada na przeprosiny NZ Rugby
* Debiutantka Czarnej Paproci, Tanya Calonival, sprawia, że ​​„Big Boss” jest dumny
* Wayne Smith chwali Black Ferns za „odwagę” podczas próby rozegrania ofensywnej gry w deszczu
* Nowy kapitan Ruahei Demant przerywa karierę prawnika, aby poprowadzić Black Ferns do serii Homecoming

Zmiany wydają się konieczne, natomiast Smith, który później kieruje personelem technicznym Były trener Glenn Moore rezygnuje w kwietniudowiaduje się, którzy według niego piłkarze mogliby zdobyć swój szósty tytuł Pucharu Świata w rugby w Auckland w listopadzie.

To krótki zwrot od czasu Reforma struktury zespołu trenerskiego w kwietniua do meczu otwarcia mundialu z Australią w Eden Park zostały tylko cztery miesiące.

Wiele innych czarnych paproci, w tym Ranny kapitan Les ElderWkrótce do miksu dołączy również siedmiu graczy.

Smith zobaczy garstkę debiutantów, którzy rzucą wyzwanie kanadyjskiej drużynie, która zajęła trzecie miejsce na świecie i zdominowała Stany Zjednoczone w Tauranga w poniedziałek, odnosząc zwycięstwo 36-5.

Boczna obrońca Auckland, Sylvia Brant, przygotowuje się do sprawdzenia swojego debiutu na ławce.

Joe Allison / Getty Images

Boczna obrońca Auckland, Sylvia Brant, przygotowuje się do sprawdzenia swojego debiutu na ławce.

Kanada otrzyma dodatkowy impuls dzięki temu, że kilka zawodniczek dołączy w tym tygodniu do swojego składu po wypełnieniu zobowiązań w trudnych krajowych rozgrywkach kobiet w Anglii, Premier 15, choć po wyczerpujących skutkach ich długiej podróży.

Kanadyjczycy powinni być największym wyzwaniem dla Czarnej Paproci w tym miesiącu, podczas gdy Stany Zjednoczone nadal będą obecne w w następną sobotę w Whangarei.

„Będą silne, ale tego właśnie chcemy. Chcemy, aby nasze kobiety grały pod presją i pokazały, że są wystarczająco dobre” – powiedział Smith.

„Im więcej tym lepiej.

„Nadal mamy w drużynie inne kobiety, które jeszcze tego nie złamały. To jedyny sposób, w jaki możemy to zrobić, ponieważ nie znam zbyt dobrze wszystkich graczy. „

Kanada była również konkurencyjna w swoim teście z faworytami Pucharu Świata, Anglią w listopadzie ubiegłego roku, chociaż spadły i przegrały 51-12, po tym, jak Anglicy dwukrotnie pokonali Czarną Paproć z podobnym wynikiem (43-12 A 56-15).

Drugi test Wayne'a Smitha z Black Ferns jest przeciwko Kanadzie w Auckland.

Aaron Gilons/Photosport

Drugi test Wayne’a Smitha z Black Ferns jest przeciwko Kanadzie w Auckland.

Mistrz świata Kiwi, który zajmuje drugie miejsce w światowych rankingach, powstrzymał tylko trzech swoich kluczowych napastników przed pokonaniem Wallaroos – Maiakawanakaulani Roos w finale, Alana Bremner na ślepej stronie i zawodnik meczowy Kaipo Olsen-Baker w nr. 8.

Ekspert Phillipa Love powraca gładko i cztery z tych skutecznych na ławce Tauranga — dziwka Luca Connor, usztywniacz głowy Tanya Kalounivale, zamek Joanah Ngan-Woo i element otwarty Tafito Lafaele — są gotowe do startu.

Z tyłu, największą zmianą jest awans Hazel Tubic na piąte miejsce w jej pierwszym teście #13 – pierwszym z dziesięciu – z kapitanem Ruahei Demantem, który awansował na piąte miejsce, a partnerem du Plessis po raz pierwszy w pomocy.

Tobik miał dobry wpływ na ławkę rezerwowych przeciwko Australii, gdy walczył z Czarną Paprocią po przegranej 10-5 w pierwszej połowie.

„Zawsze zamierzała ukończyć tę grę” – powiedział Smith.

„W zeszłym tygodniu, mówiąc taktycznie, była naprawdę dobra i ma tę zaletę, że bierze udział w rozmowie w przerwie i rozumie, co robić”.

Hazel Tubic awansowała na 10. miejsce w Black Ferns.

Aaron Gilons/Photosport

Hazel Tubic awansowała na 10. miejsce w Black Ferns.

Ayesha Leite-Ega (z lewej) i Robbie Toei (z prawej) są utrzymani na każdym skrzydle, podczas gdy Shel Robbins Ritey zastępuje Renee Holmes na środku obrony.

Młody Brant jest w rezerwie z doświadczonym linebackerem Renee Wycliffe, który może rozegrać swój 44. test z ławki.

Doświadczony pomocnik Chelsea Semple jest niedostępny w tym tygodniu z powodu choroby, a poniedziałkowa pozycja startowa, Kelsey Tinte, powraca, aby dołączyć do Black Ferns Sevens.

Dojrzeć

czarna paproć: Shel Robbins Rite, Robbie Toei, Amy Du Plessis, Rohi Demant (w środku), Aisha Laity-Ega, Hazel Tobik, Kendra Coxedge; Kaibo Olsen-Becker, Tavito Lafayel, Alana Bremner, Joanna Ngan-Woo, Mayakawanakulani Ross, Tanya Kalonivale, Luca Connor, Philippa Love. Rezerwy: Georgia Ponsonby, Angel Mollo, Amy Rolle, Chelsea Bremner, Liana Michele Too/Kendra Reynolds, Ariana Byler/Arihanna Marino-Tauhino, Lugo i Polotto Limabu Atay (Sylvia) Brent, Renee Wycliffe.

Kanada: Elisa Alari, Renee Gonzalez, Sarah Kalgovi, Alexandra Tessier, Paige Farris, Taylor Perry, Brianna Miller; Sophie de Guede (c), Sarah Svoboda, Bamphenit Boysa, Courtney Holtkamp, ​​​​Tyson Bekeboom, Daliaka Menen, Emily Totosi, Olivia Demerchant. Rezerwy: Veronica Harrigan, Brittany Cassel, Maya Montell, Abby Dugwid, McKinley Hunt, Anais Holly, Maddie Grant, Alisha Corrigan.

READ  NRL 2021: St George Illawarra Dragons, Anthony Griffin i Corey Norman potwierdzają, że ósma piątka nie dostanie nowej umowy