Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W rejonie Paryża aresztowano gang złodziei Lego

Lego odnosi sukcesy, w cieniu duńskiego producenta kwitnie czarny rynek plastikowych klocków. Sieć złodziei została usunięta przez Gendermary.

dług: MW, Pixabe

Sukces Lego polega na tym, że brykiety wzbudzają ciekawość złodziei tymi zabawkami, które cieszą się dużym uznaniem zarówno dzieci, dorosłych, jak i kolekcjonerów, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby zaspokoić swój nałóg, nawet po to, by zdobyć przedmioty od odbiorców. Archeval’s Gendermary in Yvelines był w stanie zmiażdżyć prawdziwą mafię z Polski, która zmiotła sklepy z zabawkami w całej Europie.

Duże cegły płatne

W czerwcu ubiegłego roku ochroniarze sklepu z zabawkami w Orcheval aresztowali 47-letniego polskiego złodzieja, który kiedyś przyznał się, że jest w rękach żandarmów: dwóch przyjaciół, którzy ukradli pudełka Lego w całej Europie i wszędzie, zwłaszcza w Ile-de- Francja. Po napadzie wrócili do Polski, aby pozbyć się skrzynek.

paryski Podaje słowa źródła opisujące, co zrobił mafia. ” Testy »: Przyjechali do Francji i osiedlili się w hotelu w regionie Paryża, sprzątając okoliczne sklepy z zabawkami. „Sprzedaż jest cenna: rynek odsprzedaży jest tak dynamiczny, że gracze próbują na wszelkie możliwe sposoby tanio kupić swoje klocki Lego. Tak więc kradzieże klocków Lego eksplodują.

Jeden ze śledczych zauważył, że szkody mogą sięgać nawet 20 000 euro. Dzieje się tak zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, gdzie kradzież klocków Lego rośnie od pięciu lat. Podczas przeszukania w Phoenix policja znalazła 200 000 $ w skradzionych przedmiotach!

READ  Zamówienie na dźwig Big Grove dla Polski