Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Selby onboarding zespołów specjalnych z Paymento w Polsce –


Paymento Finance S.A. Współpracował z Litwą iDenfy Aby zapewnić swoim klientom technologię bezpośredniego wchodzenia na pokład. Rozwiązanie iDenfy wykorzystuje technologię uwierzytelniania za pomocą twarzy i dokumentów, aby dopasować selfie do obrazu w dowodzie tożsamości ze zdjęciem, co pozwala firmie zweryfikować tożsamość klienta podczas otwierania nowego konta.

Tymczasem Paymento ma siedzibę w Polsce i świadczy usługi fintech i IT dla sektora finansowego. Paymento będzie w stanie zintegrować technologię firmy z istniejącymi systemami, aby umożliwić bezpieczne płatności online i umieścić dane biometryczne na pokładzie we współpracy z IDENFI jako jedną z usług, które oferuje swoim własnym klientom.

Według obu stron technologia IDENFI usprawni proces logowania dla użytkowników końcowych oraz zapewni szybszy i wygodniejszy proces weryfikacji tożsamości. W ten sposób ochroni klientów przed atakami phishingowymi i innymi oszustwami związanymi z tożsamością, jednocześnie umożliwiając klientom szybsze płacenie.

„Staramy się oferować produkt, który pomoże bankom i instytucjom finansowym wejść do branży płatniczej” – powiedział Andrzej Poniski, prezes Paymento. „Wymaga to sprawnego i zautomatyzowanego procesu weryfikacji. Dzięki temu innowacyjnemu oprogramowaniu możemy poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić proces logowania klienta. ”

„Ich rozwiązania Fintech są przeznaczone dla nowoczesnego biznesu e-commerce, co sprawia, że ​​weryfikacja tożsamości jest kluczowym elementem w ograniczaniu do minimum nieuczciwych działań” – powiedział dyrektor generalny IDENFI Domontas Siult. „Nasze oprogramowanie umożliwia im weryfikację w czasie rzeczywistym, poprawiając bezpieczeństwo i ogólne wrażenia klientów”.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy IDENFI świadczyło usługi biometryczne przy wchodzeniu na pokład kilku instytucjom finansowym. Kokobai i Clearshift Obaj podpisali umowę z firmą wcześniej w 2021 r. i dołączyli do nowej listy klientów Emerex i Sugerować transakcje kryptowalutowe.

(Pierwotnie opublikowany ZnajdźBiometria)