Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska pokonała nazistów i Stalina – na śniadanie zjedzą łobuzów z UE FREDERICK FORSYTH | Fryderyk Forsyth | Autorzy | Komentarz

Prawo polskie czy prawo unijne? Polski sąd orzekł, że tak postępują i że naruszające je postanowienia Brukseli są niezgodne z konstytucją, a zatem nieważne. . Jak dotąd ten legalny wulkan nie wybuchł, ale nie można go długo stłumić. Może się to wydawać krótkie i naciągane, ale polskie media wyraźnie odwołują się do czegoś, co nazywa się Polexit – wyjściem Polski z UE przez Brexit. Jeśli to się kiedykolwiek zdarzy, będzie to zniekształcony cios, w sam środek żyznych nasion istniejącej opozycji – krajów Europy Wschodniej, które kiedyś działały pod legalną hegemonią Związku Radzieckiego i tego nie chciały.

Mieszkańcy Polski, Węgier, Czech, Słowacji, Rumunii i Bułgarii nie wiedzieli, że jeden troll może zmienić drugiego.

Zasadniczo rząd polski, Prawo i Sprawiedliwość, chciał zreformować szereg ustaw i uchwalił w tym celu odpowiednie przepisy. . Bruksela w formie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości stwierdziła, że ​​nie jest to dozwolone i nie zostało przyznane bez pozwolenia. Więc „Kto rządzi tym krajem?” Argument.

Niektórym profesorom może się to wydawać sprawą, ale prawo konstytucyjne jest tak ważne, ponieważ odpowiada na pytanie – kto rządzi tym krajem?

Dopiero 30 lat temu, w 1991 roku, obalono Związek Radziecki i wszystkie kraje satelickie uzyskały niepodległość. Podobało im się to. Członkostwo w UE to kolejna forma posłuszeństwa, ale nikt im nie mówi, że jest dobrowolne. Wyborcy nigdy nie zrozumieli, że po dziesięcioleciach niewoli Moskwy to oni zdali sobie z tego sprawę najbardziej.

Ta strata będzie wymagała wielu korzyści – suwerenności. Jednak wraz ze wzrostem UE – utrata chciwości i brytyjskiego bogactwa – korzyści maleją i nie podzielają całości zachodnioeuropejskich marzeń UE. Tak więc ziemia jest podatna na przemianę serc. Wyjazd z Polski zmotywuje innych.

Polski Sąd Najwyższy powinien wkrótce podjąć decyzję – z dwoma opóźnieniami – jeśli potwierdzi, że polskie prawo jest w Polsce zbyt wysokie, spali się kartka papieru.

READ  Zmierzch opozycja prawo i sprawiedliwość wraca do polskiej polityki Europejska Partia Ludowa Donald Dusk Warszawa szuka pokoju w parlamencie UE

Czy Bruksela się wycofa, czy skutecznie wypowie legalną wojnę? Jak niektórzy nosiciele swastyki wymyśleni w 1940 roku, nastrój jest z własnym dworem, a Polacy to dość nieustraszeni ludzie.