Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WSE:IZO

W miarę jak EPS rośnie i rośnie, ciekawa jest Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna (GPW: IZO).

Oczywiście wielu inwestorów, zwłaszcza tych, którzy są nowicjuszami w tej grze, woli kupować udziały w „gorących” akcjach z dobrą historią, nawet jeśli te firmy tracą pieniądze. Niestety, inwestycje wysokiego ryzyka często mają niewielkie prawdopodobieństwo, że się zwrócą, a wielu inwestorów płaci, aby wyciągnąć z tego lekcję.

Więc jeśli jesteś podobny do mnie, możesz być bardziej zainteresowany dochodowymi i rozwijającymi się firmami, takimi jak Firma Izolacyjna Jarosin AG (GPW: IZO). Nawet gdyby akcje były dziś w pełni wyceniane, większość kapitalistów uznałaby swoje dywidendy za dowód generowania stałej wartości. Wręcz przeciwnie, firma przegrywająca nie osiągnęła jeszcze swojej pozycji dzięki zyskom i ostatecznie może zepsuć słodkie mleko kapitału zewnętrznego.

Sprawdź naszą najnowszą analizę Izolacji Jarocin Spółka Akcyjna

Jak szybko Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna zwiększa zysk na akcję?

Jeśli uważasz, że rynki są niejasno wydajne, to w dłuższej perspektywie można by oczekiwać, że cena akcji spółki będzie podążać za jej zyskiem na akcję (EPS). Oznacza to, że wzrost zysku na akcję jest postrzegany jako naprawdę pozytywny przez większość odnoszących sukcesy inwestorów długoterminowych. W ciągu ostatnich trzech lat Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna zdołała zwiększyć EPS o 14% rocznie. Ta stopa wzrostu jest dość dobra, zakładając, że firma może ją utrzymać.

Lubię postrzegać wzrost przychodów jako wskaźnik, że wzrost jest trwały i szukam wysokiego EBIT, aby wskazać konkurencyjny rów (chociaż niektóre firmy o niższych marżach również mają fosy). Niestety przychody Izolacji Jarocin Spółka Akcyjna spadły w ubiegłym roku o 4,2%, ale po srebrnej stronie marże EBIT poprawiły się z 5,1% do 8,9%. To nie jest idealne.

Poniższy wykres przedstawia postępy w dolnej i górnej linii firmy w czasie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij obraz.

GPW: Wyniki i przychody IZO na dzień 16 kwietnia 2021 r

Ponieważ Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna nie jest gigantem, z kapitalizacją rynkową na poziomie 10 mln zł, to zdecydowanie warto sprawdzić stan gotówki i zadłużenia. Przed Bardzo podekscytowany jego perspektywami.

READ  Binance porzuca plany dotyczące platformy kryptograficznej w Singapurze

Czy Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna Insiders jest kompatybilna ze wszystkimi współtwórcami?

Wiele osób uważa, że ​​wysoki poziom własności wewnętrznej jest silnym znakiem zgodności między liderami firm a zwykłymi akcjonariuszami. Dlatego miło nam poinformować, że Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna Insider posiada duży udział w przedsiębiorstwie. W rzeczywistości, przy zbiorowej własności wynoszącej 63%, osoby z wewnątrz kontrolują firmę i mają duży kapitał związany z projektem. To sprawia, że ​​myślę, że będą zmotywowani do planowania długoterminowego – coś, co chciałbym zobaczyć. Oczywiście Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna to bardzo mała firma, z kapitalizacją rynkową wynoszącą 10 mln zł, a to oznacza, że ​​osoby mające dostęp do informacji poufnych posiadają akcje o wartości 6,6 mln zł, pomimo dużego względnego posiadania. Może nie jest to duża kwota, ale powinna wystarczyć, aby zmotywować kogoś wtajemniczonego!

Czy Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna zasługuje na uwagę?

Jedną z pozytywnych cech Izolacji Jarocin Spółka Akcyjna jest to, że uprawia EPS. Miło widzieć. Tak jak polerowanie sprawia, że ​​sztućce są wytwarzane, tak wysoki poziom własności wewnętrznej wzmacnia mój entuzjazm dla tego rozwoju. Formuła jest dla mnie błoga, więc rozważam utrzymanie towarzystwa na mojej liście obserwacyjnej. Wciąż należy wziąć pod uwagę widmo stałych ryzyk inwestycyjnych. Zidentyfikowaliśmy jeden znak ostrzegawczy Dzięki Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna zrozumienie tego powinno być częścią Twojego procesu inwestycyjnego.

Możesz zainwestować w dowolną firmę. Ale jeśli wolisz skupić się na akcjach, które wykazały się zakupem informacji poufnych, oto lista firm, które kupowały informacje poufne w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Należy pamiętać, że transakcje wewnętrzne omówione w tym artykule odnoszą się do transakcji, które należy zgłaszać w odpowiedniej jurysdykcji.

Awans
Handlując Izolacją Jarocin Spółka Akcyjna lub jakąkolwiek inną inwestycją, korzystaj z platformy, którą wielu uważa za profesjonalny portal na światowy rynek, Interaktywni mediatorzy. Otrzymujesz najniższy koszt * handlu akcjami, opcjami, kontraktami futures, forex, obligacjami i funduszami na całym świecie z jednego zintegrowanego konta.

READ  Amazon zamyka trzy magazyny w Wielkiej Brytanii, zagrażając 1200 miejsc pracy | Amazonka

Ten artykuł autorstwa Simply Wall St ma charakter ogólny. Nie stanowi rekomendacji kupna lub sprzedaży akcji, ani nie uwzględnia Twoich celów ani kondycji finansowej. Naszym celem jest dostarczenie ukierunkowanej, długoterminowej analizy opartej na podstawowych danych. Należy pamiętać, że nasza analiza może nie obejmować najnowszych reklam firmy, które uwzględniają cenę lub są ogólne. Wall Street po prostu nie ma pozycji w żadnej z notowanych akcji.
*Interaktywni brokerzy są uznawani za najtańszych brokerów przez StockBrokers.com Annual Online Review 2020

Czy masz uwagi dotyczące tego artykułu? Martwisz się o zawartość? pozostajemy w kontakcie Bezpośrednio u nas. Ewentualnie napisz do zespołu redakcyjnego (at) po prostu wallst.com.