Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vivo Y33T wprowadzony na rynek w Indiach z Snapdragon 680: wszystko, co musisz wiedzieć

Firma Vivo wprowadziła niedawno nowy telefon Vivo Y33T w Indiach. Nowy telefon klasy średniej ma takie funkcje, jak wycięcie w stylu kropli wody na ekranie i potrójna konfiguracja tylnego aparatu.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowym telefonie Vivo.

Vivo Y33T: Ceny

Vivo Y33T jest wyceniony na 18.990 Rs i jest dostępny w jednym wariancie przechowywania. Telefon można kupić przez FlipkartAmazon, sklep internetowy Vivo India, Paytmoraz Tata, Bajaj Finserv EMI Store i sprzedawcy offline. Telefon będzie również dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – Midday Dream i Mirror Black.

Vivo Y33T: Dane techniczne

Vivo Y33T jest wyposażony w 6,58-calowy wyświetlacz Full HD+ w komórce z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Telefon jest zasilany chipsetem Qualcomm Snapdragon 680 i jest wyposażony w baterię 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 18 W. Istnieje jeden wariant z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Vivo wprowadziło również funkcję wirtualnej pamięci RAM, a pamięć wewnętrzną można rozszerzyć do 1 TB za pomocą karty microSD. Vivo Y33T działa Android 11 ze skórką FunTouchOS 12.

Telefon jest wyposażony w potrójny aparat z tyłu, a konfiguracja obejmuje 50-megapikselowy czujnik główny z gniazdem obiektywu f / 1.8. Dodatkowo konfiguracja zawiera również czujnik głębokości 2MP i obiektyw makro 2MP. Z przodu Vivo Y33T ma czujnik 16MP z obiektywem f/2,0. Opcje łączności obejmują 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth v5.0, GPS/A-GPS, radio FM i USB Type-C

READ  10 porad i wskazówek dotyczących Roku zapewniających najlepsze wrażenia podczas przesyłania strumieniowego