Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odrzucone Dni, które minęły w sequelu, będą miały pływanie, lepsze zwierzęta

Kolejny dzień, kolejny dzień Dni mijały Artykuł – towar. Reżyser oryginalnej gry, Jeff Ross – który opuścił Sony Bend pod koniec 2020 roku – nie może przestać dzielić się szczegółami dotyczącymi samego dewelopera, zarządzania i na razie anulował plany dotyczące sequela. Po udostępnieniu niektórych Trochę niewiarygodne statystyki dotyczące sprzedaży Days GoneTeraz pojawił się w wywiadzie dla USA DZIŚ Szczegółowo opisuje swoją ofertę Days Rejected 2.

Ross widział swoje plany dotyczące sequela jako „ostatecznej wersji”, w której „niekoniecznie musiał za wiele przepraszać”. Kontynuacja badałaby relacje i dynamikę głównego bohatera, Deacona Saint Johna z jego żoną Sarah; Ross zauważa, że ​​mogą nie być razem szczęśliwi. „Dobrze, co możemy z tym zrobić? Cóż, pobraliśmy się przed końcem świata, ale co z przyszłością?” Days Gone 2 położyłoby duży nacisk na kombinację, a także na motocykl, ale ton rozszerzyłby się na większą skalę.

„Ten miał rozszerzyć jeden odcinek na zewnątrz w kierunku nowej rzeczywistości. Myślę, że byłoby to trochę więcej – nie chcę powiedzieć Mściciele, ale coś, co gracz miał zasoby, miał jakąś pozostałość po wszystkim, co posiada rząd. Poprawiłoby to również sztuczną inteligencję, szczególnie w przypadku zwierząt.Ross wyjaśnia, jak chciał, aby „niedźwiedzie kopały w śmietnikach, wilki wędrowały i polowały dynamicznie, i ogólnie zapewniały każdemu wrogowi i sojusznikowi różne zachowania”.

Sequel pozwoli ci także pływać, co nie było rzeczą w oryginalnej grze ze względu na fabułę i ograniczenia inżynieryjne. Ross nie wyjaśnia, dlaczego nie można było pływać, ale z powodu niepowodzenia woda została wykorzystana jako granica na całej mapie. Dane telemetryczne pokazały, że wielu graczy już umierało z powodu utonięcia (oprócz koktajli Mołotowa), więc zaimplementowano bardzo podstawową animację, aby umożliwić graczom chwilowe wejście do wody. Jednak szybko pojawi się opadający pasek, który każe ci wracać na plażę.

READ  Fortnite Crew Pack został zaprezentowany w czerwcu wraz z Mecha Cuddle Master

W Days Gone 2 Ross chciał wykorzystać tę bardzo podstawową mechanikę. „Chciałbym dodać więcej systemów. Systemy są bardzo proste. A gdyby były proste, mogłyby być bardzo eleganckie i bogate dla gracza. Wiedziałem, że dodanie dodatkowej warstwy lub dwóch do stałych bywalców będzie czymś, co lubimy To mogło sprawić, że nasze głowy owinęłyby się wokół nas, mogło to doprowadzić do wielu bogactw dla graczy i wielu wyjątkowych momentów i reakcji w otwartym świecie, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Zanurzmy się w to i zróbmy coś jeszcze bardziej epickiego.

Po tym, jak oferta Days Gone 2 została odrzucona przez „Local Management”, Jeff Ross konfiguracja otwartego świata opór Gra. Został również odrzucony, a reżyser nie był zainteresowany ponownym uruchomieniem filtr syfonowy. Szybko do przodu, do dzisiaj, jest to powszechnie akceptowane Sony Bend pracuje obecnie nad zupełnie nowym adresem IP.