Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prototypy C8 Corvette Z06 i ZR1 szpiegowały wideo z obrotami silników

Pojawia się plik Chevrolet Corvette Z06 Wchodzi w końcowe etapy rozwoju i testowania. Jak słyszymy Przedprodukcja może rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu, W Marietta w stanie Ohio szpiegowano kilka prototypów, aby bliżej przyjrzeć się temu, co dzieje się w dziale badań i rozwoju obecnie Chevy Corvette. Dziękuję za Corvette Plugger Nasz zespół, mamy dostęp do ekskluzywnych filmów szpiegowskich i zdjęć szerokokadłubowych samochodów koncepcyjnych C8.

Jak widać w galerii poniżej i filmie na górze tej strony, są cztery prototypy Corvette C8 z zamontowanymi pośrodku rurami wydechowymi, plus jeden z dwoma rurami wydechowymi zamontowanymi w rogach zderzaka. Nasze źródło mówi, że główny inżynier Corvette Tudge Juchter był na miejscu, aby dołączyć do sesji testowej. Wiesz, że to poważna sprawa, kiedy w pobliżu są wielkie działa.

Według dostępnych informacji, była ekipa filmowa dokumentująca test, co może oznaczać, że Chevy pracuje również nad jakimś dokumentem dla Corvette Z06 i / lub Corvette ZR1. Główny inżynier Corvette, Josh Holder, zostaje sfotografowany podczas przemawiania przed kamerą, być może dostarcza informacji o rozwoju samochodów sportowych. Przed kamerą odbyło się również spotkanie testowe kierowców.

Najnowsze informacje na temat Corvette Z06 (prototypy z zamontowanymi pośrodku rur wydechowych) wskazują, że tak będzie Jest napędzany silnikiem V8 z dwoma wałkami rozrządu. Według niedawnego raportu będzie on blisko spokrewniony z 4,2-litrowym silnikiem Cadillac Blackwing, chociaż będzie wdychany w sposób naturalny. Nieoficjalne dane przewidują moc 617 KM (460 kW).

Polub te nowe filmy i zdjęcia autorstwa naszych przyjaciół w Corvette Plugger Wydaje się, że potwierdza, że ​​Z06 będzie jeździł na szalonych tylnych oponach serii 345/25, podczas gdy przednie mają 275 sekund. To jest coś, co już wiedzieliśmy, ale widok tak ogromnej gumy na prototypach w świecie rzeczywistym za każdym razem robi wrażenie.

READ  Oligomerix do prezentacji na Międzynarodowej Konferencji Stowarzyszenia Alzheimera

Mając informacje o rozpoczęciu próbnej produkcji nowej Corvette Z06, optymistycznie wierzymy, że pełny debiut może nastąpić przed lipcem tego roku, ponieważ Odebrał ostatni raport. Więcej szczegółów podamy wkrótce, ponieważ jesteśmy przekonani, że wkrótce pojawią się bardziej nieformalne i oficjalne wiadomości.