Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Upokorzony” fan Beyoncé mówi, że nie może przyprowadzić spacerowiczów na koncert w Sunderland, ponieważ „zablokowałoby to przejście”

„Upokorzony” fan Beyoncé mówi, że nie może przyprowadzić spacerowiczów na koncert w Sunderland, ponieważ „zablokowałoby to przejście”

Kobieta ze Stockton powiedziała, że ​​nie mogła uczestniczyć w koncercie Beyoncé w Sunderland po tym, jak stadion nie pozwolił jej zabrać chodzika – ponieważ zablokowałby przejście.

Dominique Glover – która cierpi na zaburzenie neurologiczne – była „w siódmym niebie”, kiedy udało jej się zdobyć bilety na wyprzedaną trasę koncertową Beyoncé Renaissance.

25-latek wraz z koleżanką Eleanor zapłacili 120 funtów za oglądanie światowej klasy supergwiazdy w Sunderland na Stadium of Light.

Powiedziała, że ​​jej przyjaciółka dzwoniła pod to miejsce zespół dostępu Wcześnie, by zobaczyć, czy uda jej się zachować chód z gry w piłkę – ale jest to w e-mailach, które widzi kobietaStadion odpowiedział, że nie wolno jej jej przywieźć, ponieważ nie ma miejsca na jej przechowywanie i może zajmować miejsce w przejściu.

Czytaj więcej: Beyoncé w Sunderland: aktualizacje na żywo, gdy gwiazda przenosi renesansową trasę koncertową na stadion światła

Dominique, która jest nieaktywna ze względu na swój stan, cierpi na funkcjonalne zaburzenie neurologiczne (FND), które wpływa na sposób, w jaki mózg odbiera i wysyła informacje do reszty ciała. Mówi, że powoduje to ciągły ból w nogach, przez co nie pozwala jej polegać na lasce lub chodziku z siedziskiem.

Dominique ze Stockton cierpi na funkcjonalne zaburzenie neurologiczne (FND) (Zdjęcie: Dominic Glover)

Ma również wózek inwalidzki i mówi, że ktoś ją pcha, czego stara się unikać, aby nie była zależna od nikogo innego.

READ  Podczas wizyty w Sheffield książę William dzieli się nadzieją związaną z Projektem dla Bezdomnych
READ  Tajny gest księcia Harry'ego wobec Meghan Markle został ujawniony przez jej współpracownika na pogrzebie