Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matthew Perry chciał, aby Zac Efron zagrał go w filmie biograficznym, a gwiazda „Przyjaciół” pochwaliła jego „hojność” |  Wiadomości o sztuce i sztuce

Matthew Perry chciał, aby Zac Efron zagrał go w filmie biograficznym, a gwiazda „Przyjaciół” pochwaliła jego „hojność” | Wiadomości o sztuce i sztuce

Aktor z High School Musical ciepło wypowiadał się o współpracy z Matthew Perrym w 2000 roku, gdzie został uhonorowany gwiazdą w Hollywood Walk of Fame.


Poniedziałek 11 grudnia 2023 o 23:34, Wielka Brytania

Zac Efron złożył hołd zmarłemu Matthew Perry’emu podczas przemówienia w Hollywood Walk of Fame – ujawniono, że aktor „Przyjaciół” chciał, żeby go zagrał, gdyby powstał film biograficzny o jego życiu.

36-letnia gwiazda High School Musical została uhonorowana gwiazdą za kultowy utwór, który określił jako „bardzo surrealistyczny”.

Zanim gwiazda się ujawni… Efrona Odniósł się do swojego byłego partnera Perry’ego, który Zmarł w swoim domu w Los Angeles W październiku w wieku 54 lat.

Duet pracował nad komedią dla nastolatków z 2009 roku zatytułowaną 17 Again, w której 37-letni mężczyzna grany przez Perry’ego w magiczny sposób zmienia się w 17-letniego Efrona.

„Naprawdę chcę również wspomnieć o kimś, kogo tu dzisiaj nie ma, a mianowicie… Mateusz Perry„Był dla mnie taki miły i hojny, kiedy pracowaliśmy nad 17 Again” – powiedział Efron.


zdjęcie:
Matthew Perry i Zac Efron na planie 17 Again. Zdjęcie: potomstwo int/copal/shutterstock

„Współpraca z nim… była świetną zabawą, naprawdę motywował mnie i motywował na wiele sposobów. Naprawdę popchnął mnie do następnego rozdziału mojej kariery i za to bardzo dziękuję Matthew”.

„Dużo dziś o Tobie myślę”.

Aktor Miles Teller, który wystąpił u boku Efrona w komedii romantycznej Ten niezręczny moment w 2014 roku, ujawnił później, że Perry również podziwia Efrona.


zdjęcie:
Zaca Efrona i Milesa Tellera. Zdjęcie: AP

„Matthew Perry powiedział, że podczas pracy z nim był pod takim wrażeniem twoich zdolności komediowych, że powiedział, że gdyby powstał o nim film biograficzny, chciałby, żebyś go zagrał” – powiedział Teller podczas ceremonii w Los Angeles.

„I wiem, jak ważne jest to dla ciebie. Jest jednym z najlepszych wszechczasów”.

READ  Girls Out Loud zbierają się, by zorganizować imprezę dla uczczenia pamięci Sarah Harding | Ents & Arts News

Przeczytaj więcej wiadomości rozrywkowych:
Shirley Ann Field umiera w wieku 87 lat

Ogłoszono nominacje do Złotych Globów
Siostra Honey Boo Boo zmarła w wieku 29 lat

Efron, który zyskał sławę dzięki roli Troya Boltona w trylogii Disney High School Musical, powiedział, że jest „na zawsze wdzięczny” reżyserowi Kenny’emu Ortedze, który siedział na widowni.

„Nadal o tym myślę każdego dnia i nadal śpiewam piosenki pod prysznicem. Idź Wildcats” – powiedział.

Od tego czasu aktor miał bogatą karierę, od roli seryjnego mordercy Teda Bundy’ego w filmach „Niezwykle niegodziwy, szokująco zły i podły” po rolę u boku Hugh Jackmana w przebojowym musicalu „Największy showman”.

Wkrótce wystąpi w nadchodzącym filmie Żelazny pazur u boku Jeremy’ego Allena White’a z „Niedźwiedzia”, który opowiada prawdziwą historię braci Von Erich, którzy przeszli do historii wrestlingu.