Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eamonn Holmes ostro krytykuje Holly Willoughby po odejściu Philipa Scofielda dziś rano

Eamon Holmes podzielił się oszałamiającym stwierdzeniem dotyczącym decyzji Philipa Scofielda o odejściu Tego ranka.

Sobota (20 maja) Scofield Ogłosił, że „rezygnuje” z dziennego programu ITV tydzień po tym, jak doniesiono, że pokłócił się z Willoughby, jego współgospodarzem.

Jednak Holmes, który wcześniej nazwał tę parę „aktorami”, zakwestionował sformułowanie Schofielda. „ITV zdecydowało, że obecna sytuacja nie może być kontynuowana i chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić program, który kocham” – powiedział w oświadczeniu.

Holmes uważa, że ​​podpułkownik został „zwolniony”.

„Och, proszę, po prostu przestań. Został zwolniony. Cały ten nonsens”, powiedział Holmes w swoim programie śniadaniowym w GB News. Jestem pewien, że tak – „Oto ustąpienie P45″.

Oświadczenie Scofielda brzmiało: „Przez całą moją karierę w telewizji – w tym kilka ostatnich bardzo trudnych dni – zawsze robiłem wszystko, co w mojej mocy, aby być honorowym i miłym. Zgodziłem się więc ustąpić”. Tego ranka Ze skutkiem natychmiastowym, mając nadzieję, że serial może ruszyć do przodu w świetlaną przyszłość”.

— powiedział rzecznik ITV NiezależnyDecyzja Philipa Schofielda o ustąpieniu Tego ranka Była to (jak wyjaśnił jego oświadczenie) uzgodniona decyzja między Philipem a ITV. „

Niezależny Skontaktuj się z firmą Schofield, aby uzyskać dodatkowe uwagi.

Poprzednia Tego ranka Gospodarz następnie uderzył Willoughby za twierdzenie, że jest „smutna”, że Scofield opuszcza program,

Cóż, powiedział, nie chciałeś go tam, więc o co jęczysz? Holly jest taką kłamczuchą i nikt nie mówi o słoniu w pokoju.

„Och, bez niego kanapa nie byłaby taka sama” – powiedział naśladowca gwiazdy telewizyjnej.

(Gareth Cattermole / Getty Images)

Następnie Holmes mówi: „Zasługują na siebie nawzajem. Podziękuj mu za całą jego wiedzę, doświadczenie i poczucie humoru”. Nazwałbym to pchnięciem w plecy. Mogę podać ci listę braku uprzejmości i braku uprzejmości”. Świadomość obu.

Niezależny Skontaktuj się z przedstawicielami Willoughby w celu uzyskania komentarza. W swoim oświadczeniu dotyczącym odejścia Schofielda prezenterka powiedziała: „Minęło ponad 13 lat, odkąd prezentujemy programy. Tego ranka Wraz z Philem chcę skorzystać z okazji, aby podziękować mu za całą jego wiedzę, doświadczenie i poczucie humoru. Bez niej Twoja kanapa nie będzie już taka sama”.

Scofield wyszedł Tego ranka Po ponad 20 latach ze skutkiem natychmiastowym, czyli jego odejście nieoficjalnie nastąpiło pod koniec czwartkowego (18 maja) odcinka.

Philip Scofield i Holly Willoughby w filmie „Dziś rano”

(ITV / Dziś rano)

Willoughby robi sobie przerwę od serialu, a Alison Hammond i Dermot O’Leary, którzy zwykle prezentują piątkowy odcinek, tymczasowo wkroczą jako główni gospodarze.

Kiedy Willoughby wróci, dołączy do niej członek Tego ranka family” do czasu ustalenia pełnoetatowego następcy Schofielda.

READ  Fani Taylor Swift uważają, że jej nowa piosenka, która rozdziera serce, opowiada o zerwaniu z Joe Alwynem