Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ujawniono przyczynę nagłej śmierci DJa BBC Radio 2 Steve’a Wrighta

Ujawniono przyczynę nagłej śmierci DJa BBC Radio 2 Steve’a Wrighta

Prawdziwe wsparcie
Niezależne dziennikarstwo

Naszą misją jest dostarczanie bezstronnych, opartych na faktach raportów, które pociągają za sobą odpowiedzialność i ujawniają prawdę.

Niezależnie od tego, czy jest to 5, czy 50 dolarów, liczy się każdy wkład.

Wesprzyj nas, abyśmy mogli prowadzić dziennikarstwo bez planu.

Ujawniono przyczynę śmierci Steve’a Wrighta.

Ukochany prezenter radia BBC zmarł nagle w lutym w wieku 69 lat, wywołując wyrazy uznania ze świata muzyki i rozrywki.

Choć wówczas przyczyna nie została ujawniona, jego brat obwiniał „wybory dotyczące stylu życia” dokonane przez prezentera Radia 2. Niedzielne piosenki o miłościWright został znaleziony martwy przez ratowników medycznych w swoim mieszkaniu w centrum Londynu.

Obecnie doniesienia wskazują, że w akcie zgonu Wrighta wskazano, że przyczyną był perforowany wrzód trawienny i ostre zapalenie otrzewnej, czyli infekcja błony śluzowej jamy brzusznej.

Wiadomość o śmierci Wrighta po raz pierwszy ogłosiła zapłakana Sarah Cox w swoim programie w Radio 2. Powiedziała: „Naprawdę trudno powiedzieć, co powiedzieć o wiadomości o śmierci Steve’a Wrighta, poza tym, że wszyscy jesteśmy zdruzgotani, zszokowani i całkowicie zrozpaczeni. ta wiadomość.

Rodzina Wrightów przekazała w oświadczeniu: „Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci naszego ukochanego Steve’a Wrighta.

„Oprócz syna Toma i córki Lucy Steve pozostawia brata Lawrence’a i ojca Richarda, a także bliskich przyjaciół, ukochanych kolegów i miliony lojalnych słuchaczy radia, którzy mieli szczęście pozwolić Steve’owi. w swoje codzienne życie jako jedna z najpopularniejszych i trwałych osobistości radiowych w Wielkiej Brytanii.

Steve Wright zmarł nagle w lutym 2024 r

Steve Wright zmarł nagle w lutym 2024 r (BBC)

Wright dołączył do BBC na początku lat 70. jako pracownik, a w 1976 r. odszedł, aby rozpocząć nadawanie w Thames Valley Radio. Jego wielki przełom nastąpił w 1979 roku, kiedy dostał własny wieczorny program w Radiu Luxembourg.

READ  Jesy Nelson twierdzi, że Leigh-Anne Pinnock zapytała ją o jej rasę, zanim wyciekły wiadomości DM

Wrócił do BBC w 1980 roku, prezentując sobotni wieczór w Radiu 1.

Program, który zdefiniował jego karierę i trwał ponad 35 lat, Steve Wright po południu, Program wystartował w 1981 roku. Podczas pierwszej edycji, która trwała do 1993 roku, wprowadził do BBC koncepcję „zoo”, która obejmowała odcinki satyryczne, komediowe i dziwaczne.

Wkrótce po zaprezentowaniu programu śniadaniowego w Radio 1 Wright opuścił Talk Radio na dwa lata. Następnie wrócił do BBC w 1996 r. Wright zachował swój popołudniowy program od 1999 do 2022 r.

Brat Steve'a Wrighta obwinia...

Brat Steve’a Wrighta za śmierć DJ-a obwinia „wybory stylu życia”. (Obrazy Getty’ego)

SJ kontynuował prezentację Niedzielne piosenki o miłości Nawet po ustąpieniu z kanału we wrześniu 2022 r. Michael Ball przejął funkcję prezentera od śmierci Wrighta, opisując dziedzictwo swojego poprzednika jako „niezmierzone”.

Wright był żonaty z Cindy Robinson aż do ich rozwodu w 1999 roku i miał dwoje dzieci.

Więcej do obserwowania