Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BRAK KIERUNKU: Przesłuchania Simona Cowella do nowego zespołu nie powiodły się, ponieważ pojawiło się tylko kilka osób

BRAK KIERUNKU: Przesłuchania Simona Cowella do nowego zespołu nie powiodły się, ponieważ pojawiło się tylko kilka osób

Prawdziwe wsparcie
Niezależne dziennikarstwo

Naszą misją jest dostarczanie bezstronnych, opartych na faktach raportów, które pociągają za sobą odpowiedzialność i ujawniają prawdę.

Niezależnie od tego, czy jest to 5, czy 50 dolarów, liczy się każdy wkład.

Wesprzyj nas, abyśmy mogli prowadzić dziennikarstwo bez planu.

Przesłuchania Simona Cowella do nowej grupy śpiewającej w stylu One Direction nie powiodły się, a zgłosiło się tylko 40 osób.

Potentat muzyczny stoi za konkursami reality show Czynnik X I Brytyjski Mam Talent W zeszłym miesiącu rozpoczął ogólnokrajowe poszukiwania nowej grupy popowej, ubolewając nad brakiem zespołu, który byłby w stanie powtórzyć sukces One Direction. Badania mają być tematem nadchodzącego filmu dokumentalnego Netflixa pt. dotyk Midas’a.

64-latek zapowiedział, że poszukiwania rozpoczną się w czwartek, jednak pierwsze terminy zostały odwołane, z wyjątkiem jednego wydarzenia zaplanowanego na sobotę w Liverpoolu.

Podobno na szczyt kolejki stanęło prawie 40 osób. według słońce. Wiadomość nadeszła zaledwie kilka dni po tym, jak potentat został ostrzelany na TikToku za zaproszenie zespołu z Liverpoolu na koncert.

„Zaczęli przybywać powoli od około 9 rano w sobotę, ale największa liczba w kolejce nigdy nie przekroczyła około 40 osób” – powiedziała gazecie jedna ze świadków zdarzenia.

„Wczesnym popołudniem liczba przybyszów praktycznie się wyczerpała, a podczas niedzielnego testu sytuacja była taka sama.

„Ilość ustawionego przez nich ogrodzenia sugeruje, że spodziewali się setek lub tysięcy ludzi i kolejek, ale okazało się, że był to tylko ułamek tej liczby”.

Niezależny Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Simona Cowella w celu uzyskania komentarza.

Minęło 14 lat, odkąd Cowell i jego koledzy sędziowie założyli One Direction Czynnik XPo zajęciu drugiego miejsca w 2010 roku zespół zyskał międzynarodową sławę i wydał kilka udanych albumów, po czym w 2016 roku zrobił sobie przerwę na czas nieokreślony.

Cowell rozpoczął w tym miesiącu poszukiwania nowego zespołu wokalnego
Cowell rozpoczął w tym miesiącu poszukiwania nowego zespołu wokalnego (Obrazy Getty’ego)

Od tego czasu pięciu członków zespołu: Harry Styles, Neil Horan, Zayn Malik, Louis Tomlinson i Liam Payne rozpoczęło własne kariery solowe, z różnym powodzeniem.

Logo Amazona Music

Ciesz się nieograniczonym dostępem do 70 milionów utworów i podcastów bez reklam dzięki Amazon Music

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Cowell powiedział agencji prasowej PA, że modlił się, aby znaleźć zespół „tak dobry jak One Direction i znaleźć płyty równie dobre jak te, które stworzyli”.

„Nie można tego udawać, mimo że to ja chodzę i biorę udział w przesłuchaniach, to naprawdę zależy od poszczególnych osób. Jeśli znajdziesz odpowiednich ludzi, nie jestem typem osoby, która mówi, żeby ubierać się w ten sposób, powiedz to, zrób tamto, to zupełnie nie w moim stylu i nigdy tego nie robiłem.” Nigdy z One Direction” – powiedział.