Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ubisoft ponownie odłożył premierę „Riders Republic”

Zamiast startować we wrześniu, UbisoftGra sportowa z otwartym światem Republika Jeźdźców Teraz zostanie wydany 28 października.

Według Ubisoft: „Zamiarem tej decyzji jest zapewnienie graczom większej liczby możliwości testowania, grania na żywo i przekazywania informacji zwrotnych, aby zapewnić, że najlepsze doświadczenia zostaną wprowadzone na rynek i pozwolą im w pełni wykorzystać swój potencjał”.

Aktualności Republika JeźdźcówOpóźnienie zbiegło się z ogłoszeniem ekstrakt z tęczy sześć był także Przełożone na 2022. “Wierzymy, że nowe harmonogramy wydań pozwolą nam osiągnąć ten cel. To właściwa decyzja dla naszych graczy i długoterminowej wydajności naszych gier” – dodała firma.

“Nie możemy się doczekać, aż wszyscy pojawicie się w Republice w kolejnej wersji beta! To będzie pierwszy raz, kiedy zaczniecie grać na tym ogromnym stadionie dla wielu graczy i czekamy na to, co myślicie”, czytamy w poście na Witryna Ubisoft.

“Aby zapewnić najlepszą grę dla wszystkich graczy, podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu daty premiery z 2 września na 28 października. To da nam więcej czasu na ulepszenie doświadczenia i da wam kolejną okazję do wskoczenia przed uruchom i przekaż opinię” – potwierdza Ubisoft w komunikacie prasowym.

To nie pierwszy raz Republika Jeźdźców może być opóźniony. była gra Pierwotnie ogłoszony Podczas prezentacji Ubisoft na 2020 rok, która miała zostać wydana 25 lutego, ale tak się stało Przełożone na wrzesień na początku roku.

W grze pojawi się kilka dyscyplin sportowych, w tym BMX, snowboard, skrzydlate kombinezony, spadochrony i rowery terenowe. Będzie miał też możliwość obsługi 64 graczy jednocześnie, czyli dużą liczbę rowerów.

w innych wiadomościach, Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 tworzenie historii franczyzy, Aby stać się najszybszą grą w Pro skater Seria sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy.