Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ekspedycja zapewnia graczom dynamit, klejnoty i tryb Royale

Więcej informacji następnego dnia Droga wygnania Rozszerzenie zostało zapowiedziane, dzieląc się szczegółami, jakich nowych funkcji mogą spodziewać się fani serii.

W transmisji na żywo Chris Wilson – współzałożyciel firmy gry szlifierskie kół zębatych – Nowe szczegóły na temat Droga wygnaniaAktualizacja 3.15 – zatytułowana Misja – To było wspólne.

Transmisja na żywo zawierała zwiastun aktualizacji, który poprosi graczy o zapisanie się na ekspedycję z Kalguuranu, aby odzyskać utracone relikwie (za pomocą dynamitu) i odkryć nieznany los ich przodków.

Jak twierdzi narrator zwiastuna, pomoc w odzyskaniu tych reliktów pozwoli graczom wymienić je na cenny sprzęt i łupy.

Oprócz nowej treści, Misja Aktualizacja wskazuje na zwrot Droga wygnania: Królewska.

zakończyć Droga wygnania stronie internetowej, zostało wspomniane Droga Wygnania: Wyprawa Doda” Misja Challenge League, czterech nowych NPC Traders, dziewiętnaście nowych umiejętności i klejnotów wsparcia, nowe typy podstawowych przedmiotów i unikalne przedmioty.

Rozszerzenie dodaje również 19 nowych klejnotów – ulepszeń, które zmieniają i zwiększają umiejętności – więc gracze mają wiele opcji do budowania. Oprócz dodania opcji dla zupełnie nowych buildów, twórcy zauważają, że niektóre nowe perełki powinny zacząć „znacznie zwiększać liczbę istniejących buildów”.

Będzie też łatał Droga wygnania Trudniejsze niż teraz. Podczas gdy wczesny cykl życia gry był kiedyś znacznie trudniejszy, deweloper przyznał, że „obecnie gra jest o wiele łatwiejsza” i podejmie kroki, aby to ulepszyć.

Obejmuje to „zrównoważenie kampanii, aby była trudna”, i chociaż początkowe zmiany będą koncentrować się na rozdziale 1, późniejsze części gry również zostaną zmienione w przyszłości.

Transmisja na żywo zawiera również szczegółowe informacje o zmianach balansu, w tym zmniejszaniu mocy do mocy pełzających graczy w nadziei, że unikniemy rozdmuchania gry „tanimi” poprawkami, takimi jak dodanie zbyt wielu rojących się wrogów.

READ  Fortnite Crew Pack został zaprezentowany w czerwcu wraz z Mecha Cuddle Master

Fani będą mogli grać Droga Wygnania: Wyprawa 23 lipca.

w innych wiadomościach, dziwny zachódNajnowszy zwiastun rozgrywki دع Wyjaśnia, co się dzieje, gdy wilkołaki i kulty spotykają Dziki Zachód.