Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uaktualnij do Nintendo Switch OLED i zaoszczędź 30 $ już teraz

Nie często spotykamy się ze świetnymi ofertami na konsolach Nintendo Switch, więc gdy takie oferty się pojawią, najlepiej działać szybko. Ta oferta Woot na Nintendo Switch OLED jest dostępna przez ograniczony czas i oferuje jedną z naszych ulubionych konsol przenośnych z ogromną zniżką w wysokości 30 USD. Dostępne są modele w kolorze białym, czerwonym i neonowoniebieskim Cena promocyjna 320 dolarów Do wyczerpania zapasów.

W przeciwieństwie do wielu ofert Woot, oferowane dziś modele Switch OLED są zupełnie nowe, więc nie musisz zadowalać się używanym lub odnowionym urządzeniem. Sprzęt będzie dostarczany w zwykłym opakowaniu detalicznym Nintendo ze wszystkimi akcesoriami, jakich można oczekiwać od zupełnie nowego urządzenia. Główną wadą jest to, że gwarancja Woot jest krótsza niż zwykle i obejmuje 90 dni ochrony w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów.

Nintendo Switch OLED to obecnie najlepsza konsola Switch na rynku. Ma większy ekran niż oryginalne modele Switch i Lite oraz 7-calowy wyświetlacz OLED, który zapewnia żywsze kolory i większy kontrast. Urządzenie ma także przeprojektowaną podpórkę i podstawę pod telewizor, a także 64 GB pamięci wewnętrznej. Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy inwestujesz w Nintendo Switch, chcesz ulepszyć swoje obecne urządzenie, czy też kupujesz konsolę w prezencie, dzięki tej ofercie będzie ona przystępna dla każdego — do wyczerpania zapasów.

Więcej ofert zakupów w CNET

READ  Rdzenie Quad Alder Lake niszczą czterordzeniowe rdzenie Zen 3, 12400 szybciej, chłodniej i wydajniej niż 5600X