Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter zmusi użytkowników TweetDeck do przejścia na „nową” wersję

Twitter zmusi użytkowników TweetDeck do przejścia na „nową” wersję

Twitter zmusi każdego, kto używa TweetDeck, do przejścia na „nową” wersję, aby pomóc złagodzić niektóre problemy, z którymi ostatnio borykał się TweetDeck. Użyłem cudzysłowów wokół „nowego”, ponieważ eksperyment był w wersji zapoznawczej od prawie 2 lat, ale wg Pracownik TwitteraOstatnie zmiany zepsuły starą wersję aplikacji i oznaczają, że firma przełączy wszystkich na zaktualizowaną wersję.

Pracownicy Twittera podzielili się również kilkoma drobnymi wyjaśnieniami na temat tego, co obecnie dzieje się z TweetDeck. Dla wielu użytkowników starego interfejsu TweetDeck jest obecnie prawie bezużyteczny; Wszystkie moje kolumny po prostu obracają się z komunikatem „Ładowanie…”, a moi koledzy też widzieli coś podobnego.

Chociaż puste kolumny pojawiły się po tym, jak Twitter zaczął przechwytywać tweety, według pracowników Twittera te limity szybkości w rzeczywistości nie powodują problemów ze starym TweetDeck. Zamiast tego pracownicy twierdzą, że problemy są spowodowane usunięciem przez Twittera przestarzałych interfejsów API, aby zapobiec skrobaniu danych.

Zbiór tweetów od pracowników Twittera o zmianach w TweetDeck.
Zrzuty ekranu z Jay Peters/The Verge

Zacznie działać, aby wymusić zmianę „w tym tygodniu”, powiedział ten pracownika w odpowiedziach ludzie błagają o Twittera „proszę nie.” Nie mogę ich winić — pamiętam, że nie podobała mi się zapowiedź TweetDeck, kiedy wypróbowałem ją w 2021 roku, podobnie jak mój kolega Sean Hollister. Nie wiem, jak bardzo zmienił się podgląd od tego czasu i mam nadzieję, że Twitter poprawił go na lepsze, ale nie jestem optymistą; Konto TweetDeck na Twitterze nie powiedziało ani słowa Od sierpnia.

Kiedy sięgnął po komentarz, e-mail dziennikarza na Twitterze automatycznie odpowiedział emoji kupy, tak jak on to robił od marca.