Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani Like Dragons podzielili się po usłyszeniu nowego angielskiego głosu Kiryu

Fani Like Dragons podzielili się po usłyszeniu nowego angielskiego głosu Kiryu

Nigdy nie jest łatwo zapełnić buty innej osoby, nie mówiąc już o ulubionej przez fanów postaci jego kalibru Kazuma Kiryuwieloletni bohater Yakuza Jak seria Dragon. To jest dokładnie ta trudna sytuacja, którą ostatnio ujawnił YouTuber i profesjonalny aktor głosowy Młody tak Teraz zastępuje w tej roli Daryla Corrello. W ramach Anime Expo 2023 Yea wzięła udział w panelu zorganizowanym przez dewelopera Ryu Ga Gotoku Studio i dała publiczności zapowiedź, która nie wypadła dobrze.

Najwyraźniej fragment miał na celu wywołanie szumu wśród fanów Zgrupowane na Twitterze, gdzie natychmiast zyskał popularność z niewłaściwych powodów, a sekcja komentarzy stała się przewidywalnie mieszaną torbą. Wygląda na to, że wiele z tych reakcji ma związek z byciem Yea Popularni i znani YouTuberzychociaż niektórzy wydawali się krytykować w dobrej wierze, podczas gdy inni zawsze byli niechętni zmianom dla samych zmian.

Aby dać Yea najlepszy wstrząs, opublikował zaktualizowane ujęcie w bardziej kontrolowanym środowisku (ale nie w profesjonalnej jakości studyjnej), a poniżej zamieściliśmy jego wersję, abyś mógł sam zdecydować. Uprzejmie przypominamy czytelnikom, aby poczekali na ostateczny produkt (taki jak Dragon Gaiden, Infinite Wealth) przed dokonaniem ostatecznej oceny.

Nie zamierzamy udawać, że jesteśmy w tym ekspertami (a w japońskich mediach generalnie wolimy napisy od dubbingu), ale dla naszego ucha brzmi to wystarczająco przyzwoicie, wyrwane z kontekstu. Co sądzisz o nowym angielskim głosie Kiryu? Wyłącz dźwięk w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Porównawcza ocena wpływu fotobiomodulacji na redukcję bólu u osób poddawanych skurczowi segmentowemu za pomocą pierścienia zamykającego: randomizowane, kontrolowane badanie kliniczne.