Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy Urtopia Fusion to pierwszy e-rower z wbudowanym ChatGPT

Nowy Urtopia Fusion to pierwszy e-rower z wbudowanym ChatGPT

Możesz dosłownie zapytać rower o drogę, rozmawiając o fizyce kwantowej w drodze do celu.

Porozmawiaj z absolutnie każdym o ChatGPT, a prawdopodobnie nigdy nie zabraknie Ci tematów do rozmowy. Ta aplikacja opracowana przez Open AI była w ostatnich miesiącach wściekła, a memy o oprogramowaniu pojawiały się z lewej i prawej strony. Chociaż ChatGPT jest naprawdę godny podziwu, jest niezaprzeczalnie przełomowy i może trochę onieśmielający.

Sztuczna inteligencja jest nieuniknioną rzeczywistością współczesności, w której żyjemy, a oprogramowanie takie jak ChatGPT okazało się przydatne w wielu branżach. W rzeczywistości nie musisz szukać zbyt daleko, są szanse, że to, co czytasz online, zostało stworzone przy pomocy narzędzi AI. Na przykład ten artykuł przed opublikowaniem został przejrzany przez moduł sprawdzania pisowni i gramatyki oparty na sztucznej inteligencji. Jednak generatywne oprogramowanie AI, takie jak ChatGPT, może zrobić więcej niż tylko analizować tekst. Jak się wkrótce przekonasz, w świecie rowerów elektrycznych jest też miejsce dla ChatGPT.

Tak, dobrze przeczytałeś, na rynku pojawił się nowy e-rower z wbudowanym ChatGPT. Pochodzi od Urtopii, marki, o której mówiliśmy wcześniej, i wykorzystuje ChatGPT jako kluczową cechę swojego najnowszego e-roweru o nazwie Fusion. Nazwa Urtopia Fusion odzwierciedla połączenie sztuki i technologii. Jeśli chodzi o technologię, rower wykorzystuje technologię Open AI, aby pomóc kierowcy cieszyć się płynną jazdą, tak jakby rozmawiał z asystentem na pokładzie. Dzięki tej funkcji rowerzyści będą mogli zapytać motocykl o drogę, a także porozmawiać o wszystkim.

Urtopia opisuje nową fuzję jako „rower z mózgiem”, co dla niektórych może brzmieć trochę niepokojąco. Jeśli jednak trochę poszukasz, jak działa ChatGPT, wkrótce zdasz sobie sprawę, że Twój e-rower nie obudzi się pewnego dnia jako czująca istota i nie spróbuje przejąć władzy nad światem. Oprócz ChatGPT, Urtopia Fusion integruje się również – gra słów – z innymi aplikacjami, takimi jak Apple Health i Strava, umożliwiając dalsze śledzenie podróży, zwłaszcza jeśli dbasz o zdrowie. Co więcej, wbudowana sztuczna inteligencja analizuje wszystkie te dane i dostosowuje ustawienia roweru w czasie rzeczywistym, aby zwiększyć wydajność.

READ  Aktualizacja New Horizons 1.11.0 usuwa popularną funkcję Nook's Crnny

Jeśli chodzi o to, co czyni ten rower, cóż, łatwo to zobaczyć. Posiada dwa koła, ramę i pedały. Żarty na bok, technologia Urtopii prawie na pewno przełoży się na wszystkie jej modele. Obecnie ma już w swoim asortymencie Chord, elegancki miejski krążownik inspirowany stylem retro. Oprócz tego marka oferowała wcześniej unikalną konstrukcję pływającej ramy wykonanej w całości z włókna węglowego.