Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Turyści oskarżają widzów o serial Jimmy’ego Dornana o „kradzież” filmu telewizyjnego „Pojedynek” Stevena Spielberga

turysta Widzowie wyrażają radość z ponownego zobaczenia Jamiego Dornana na ekranach telewizorów.

Irlandzki aktor Dornan powraca w kryminalnym dramacie BBC w czasie największej oglądalności, w którym opowiada o mężczyźnie cierpiącym na amnezję po zjechaniu z drogi w australijskim buszu.

Pierwszy odcinek wyemitowano w sobotę (1 stycznia) i wszystkie będą dostępne na iPlayer.

Jednak po emisji wielu nie mogło się powstrzymać od porównań do Stevena Spielberga pojedynekNapisane przez Richarda Mathesona.

Scena otwierająca turysta Widzi postać Dornana ściganą przez ogromną ciężarówkę bez ładu i składu, co jest dokładną fabułą filmu telewizyjnego Spielberg z 1971 roku, w którym występuje Dennis Weaver.

Podczas gdy niektórzy opisali scenę otwierającą jako hołd, inni skarżyli się, że jest to zbyt dużo „plądrowania”.

„Dlaczego otwarcie? turysta Unik z filmu 70 pojedynek? zapytał jeden widz, a drugi dodał: Cóż, 10 minut później turysta zatrudnienie #BBCOne I to zupełnie martwa szczypta z filmu Stevena Spielberga pojedynek Z Dennisem Weaverem! „

Jeden z widzów powiedział: „Bardzo mi się podobał pierwszy odcinek turysta, Sekwencja otwierająca jest wyraźnie mocno zainspirowana Pojedynkiem…” Z dalszymi tekstami: „Mam nadzieję, że będzie więcej turysta spiskowy pojedynek. „

Inni skorzystali z okazji, by oddać hołd pojedynek, który był debiutem Spielberga, i zachęcał każdego, kto go nigdy nie widział, do spojrzenia w górę.

Nowy program Jamiego Dornana „The Tourist” w brytyjskiej stacji radiowej „The Tourist” daje mocne porównanie do „Pojedynku”

(BBC)

niezależny dał turysta pięć gwiazdekSzczególnie pochwalił występ Dornana.

Odcinek drugi zostanie wyemitowany w niedzielę (2 stycznia) o 21:00 w BBC One. Cała seria jest już dostępna do obejrzenia na BBC iPlayer.

READ  Ta kochająca celebrytów marka produktów do pielęgnacji skóry otrzymuje rzadkie cięcia – w tym jednorazowy peeling Meghan Markle.