Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmierć Lil Devine: Raper zabity w wieku 24 lat po tym, jak „Zamaskowani mężczyźni” szturmowali Sylwestra

Amerykański raper zginął na rodzinnej imprezie, gdy kilku zamaskowanych mężczyzn wpadło na niego i zaatakowało go. Policja zaapelowała do świadków o przedstawienie dowodów.

Amerykański raper Lil Devine zginął w wieku 24 lat

Amerykański raper Lil Devin został zabity po tym, jak grupa zamaskowanych mężczyzn włamuje się na imprezę sylwestrową, co prowadzi do policyjnego polowania na zabójców.

24-letni muzyk został zamordowany na oczach przerażonych członków rodziny – zanim trafił do szpitala, gdzie uznano go za zmarłego.

Lil Devin, którego prawdziwe imię to Devin Swain, miał „rany w klatce piersiowej”, ale dokładna przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Do wypadku doszło w Anderson w stanie Indiana, gdzie wezwano policję w związku z doniesieniami o inwazji na dom.


W chwili śmierci raper miał zaledwie 24 lata
(

obrazek:

Lil Devine / Instagram)

Powiedz bratu rapera, Donaldowi Coxowi Lis 59: „To była bardzo traumatyczna rzecz, przez którą nigdy nie chciałbym, aby ktokolwiek przeszedł. Nie chciałbym, żeby to było w czyjejś rodzinie.

„Zdecydowanie jest ciężko, że tak naprawdę nie spodziewaliśmy się, że coś takiego przyjdzie do tak budzącej grozę osoby.

„Był po prostu jednym z tych ludzi, którzy wierzyli we mnie, zanim ja uwierzyłem w siebie”.

Lokalna policja zaapelowała do świadków o przekazanie wszelkich informacji, które mogłyby pomóc w ich śledztwie.

„Był dobrym facetem i opowiadał o dzieciach, które pozostają w szkole, dobrze sobie radzą i słuchają swoich rodziców” – powiedział 14-letni Rashon Samuels, którego trenerem był Lil Devin.

„Był dobrą, pełną szacunku, kochającą osobą. Nie zasługiwał na to. Był dobrym człowiekiem”.

Na godziny przed śmiertelnym wypadkiem raper udostępnił swoje zdjęcie Instagram.

Obok zdjęcia napisał: „Każdy, kto próbuje wrócić do mnie, był prawdziwy w rzeczywistości. Życzę wszystkim sukcesów w 2022 roku”.

Fani i obserwatorzy odpowiedzieli na wiadomość o jego śmierci, zostawiając pod zdjęciem odrodzeniowe komentarze, z jednym napisem: „Flying high” i innym napisem: „To zdecydowanie zaszczyt być w twoim teledysku <3, aby zawsze cię kochać”.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Kate Garraway uhonorowana na noworocznym Honor Roll po trudnym roku