Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trent Bolt został wybrany jako trzeci w BBL Draft przez Melbourne Stars

Trent Bolt został wybrany jako trzeci w BBL Draft przez Melbourne Stars

Trent Boult został uznany przez Melbourne Stars za trzeci wybór BBL.

Alex Davidson / Getty Images

Trent Boult został uznany przez Melbourne Stars za trzeci wybór BBL.

Gwiazda Black Caps, Trent Boult, został wybrany przez Melbourne Stars jako trzeci kandydat do inauguracyjnego międzynarodowego draftu Big Bash League.

Bolt jest już dostępny Grać w głośnym krajowym turnieju Twenty20 w Australii Po raz pierwszy po zwolnieniu na początku tego miesiąca z kontraktu z New Zealand Cricket.

Jako jeden z 12 graczy Platinum kwalifikujących się do wyboru w pierwszej rundzie, szybki gracz na lewą rękę otrzymuje kontrakt o wartości 380 000 NZ$ (340 000 AU$).

Spark Sport

Trent Bolt zarobił szybki numerek Black Cabs swoją dziesiątą torbę z pięcioma bramkami podczas drugiego testu z Anglią w czerwcu.

Jednak Bolt jest dostępny do gry tylko w połowie sezonu, w którym zagra w nowej Międzynarodowej Lidze T20 (ILT20) dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich dla indyjskiego MI Emirates w Bombaju na początku stycznia.

Liam Livingston z Anglii był pierwszym kandydatem do rekrutacji przez renegatów z Melbourne.

Gwiazdy początkowo wybrały piłkarza Rashida Khana jako drugi wybór, ale musiały dokonać innego wyboru po tym, jak Adelaide Strikers skorzystali z możliwości zachowania poprzednio granej afgańskiej gwiazdy w rozgrywkach.

Bolt został wybrany w czwartek rano do składu Black Cabs, aby zmierzyć się z Australią w Chapel Hadley Series przeciwko Australii w trzydniowym międzynarodowym spotkaniu w Cairns w przyszłym miesiącu.

Jednak jest mało prawdopodobne, aby został powołany na Tour of New Zealand w Pakistanie w grudniu i styczniu, kiedy Black Caps odbędą dwa testy i trzy ODI.

Colin de Grandhomme z Nowej Zelandii był niespodzianką w drafcie BBL Adelaide Strikers.

Kirsty Wigglesworth/AFP

Colin de Grandhomme z Nowej Zelandii był niespodzianką w drafcie BBL Adelaide Strikers.

Były otwierający białą piłkę Colin Munro został wybrany w drugiej rundzie draftu przez Brisbane Heat po występie w ostatnich latach z Perth Scorers, podczas gdy Colin de Grandehome był niespodziewanym wyborem drugiej rundy przez Adelaide Strikers.

READ  NRL, Kalyn Ponga, Newcastle Knights i gwiazda Knights przygotowują się do podróży do Kanady, aby w pełni wyleczyć się ze wstrząsu mózgu

De Grandhomme nie grał, odkąd opuścił ostatnie trzy testy z Anglią w czerwcu z powodu kontuzji pięty, ale jest zawodnikiem kontraktowym z NZ Cricket, więc jest znak zapytania co do jego kwalifikacji do BBL, biorąc pod uwagę, że Black Caps rozegrają dwa testy w Pakistanie podczas zawodów.

Obecny założyciel Black Caps, Jimmy Nesham, który nie ma kontraktu na krykieta w NZ, nie został wybrany, podczas gdy Ross Taylor, który zakończył swoją międzynarodową karierę w Nowej Zelandii w kwietniu, został wyprzedzony przez osiem krajowych australijskich franczyz.