Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trening Diwali: Oto jak przygotować górną część ciała | zdrowie

Zbliża się sezon świąteczny. Diwali jest tuż za rogiem. Każdego roku Diwali, święto świateł, obchodzone jest z wielką dozą przepychu i przepychu w całym kraju. Od zakątków wiejskich obszarów kraju po obszary miejskie, wszystko jest ozdobione światłami i kolorami, aby uczcić jeden z największych świąt w Indiach. Diwali to także czas, by oszukiwać na dietach i imprezach, zapomnieć o zdrowym odżywianiu i oddawać się naszym grzesznym przyjemnościom związanym z przebarwionymi ustami jedzenia i napojów. Aby wszystko poszło gładko, musimy przygotować ciało tak, aby było Zachowaj zdrowie przez cały sezon świąteczny.

Przeczytaj także: Instruktorka Kareena Kapoor i Alia Bhatt pokazują, że możesz ćwiczyć jogę zawsze i wszędzie

Instruktorka jogi Anchuka Parwani, znana z trenowania wielu gwiazd Bollywood, takich jak Alia Bhatt i Kareena Kapoor, udostępniła na swoim profilu na Instagramie nowy film, w którym pokazała kilka procedur, które mogą pomóc wzmocnić górną część ciała poprzez ćwiczenia jogi. „Pocijmy się i pracujmy nad tą górną częścią ciała. Ćwiczenia jogi to świetny sposób na wzmocnienie mięśni górnej części ciała ramion, ramion, górnej części pleców, klatki piersiowej itp. Pomaga również poprawić elastyczność i złagodzić sztywność mięśni” – pisze Anchuka. Sprawdź rutyna ćwiczeń Sugerowane przez instruktora jogi tutaj:

kręgi ramion – 15 powtórzeń

Pikniki Deski – 15 powtórzeń

Pies w dół do noszenia deski – 15 powtórzeń

Odwracanie dipów na szczycie stołu – 15 powtórzeń

deska przedramienia

Rutyna sugerowana przez Anchuka ma wiele korzyści zdrowotnych. Kręgi ramion pomagają ujędrnić barki i mięśnie ramion, podczas gdy deski spacerowe pomagają tonować mięśnie naramienne, pośladki, mięśnie czworogłowe, ścięgna podkolanowe i łydki. Pomaga również celować w mięśnie rdzenia. Downward Dog to Bear Deska pomaga zwiększyć siłę rdzenia. Odwrócone spadki stołu pomagają wzmocnić kręgosłup, nadgarstki, ramiona, pośladki, nogi i plecy. Regularnie ćwiczona deska na przedramię pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, nóg i tułowia.

READ  Nowość w listopadzie 2021 dla członków Xbox Live Gold