Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szukasz ładowarki do iPhone’a? Najlepsze do kupienia na iPhone’a 14, iPhone’a 13 i iPhone’a SE 3

Najlepsze ładowarki do iPhone’a do kupienia dla iPhone’a 14, iPhone’a 13, iPhone’a 12 i iPhone’a SE 3. Sprawdź wszystkie opcje.

Najlepsze ładowarki do iPhone’a: ​​szukasz tego? Od 2020 roku jabłko zabroniony my Od znalezienia ładnej ładowarki pod iPhonem, czekania, aż ją wyjmiesz i włączysz iPhone’a. W dzisiejszych czasach, czy to iPhone, czy tanio SAMSUNG telefonPrawdopodobnie nie zobaczysz ładowarki w pudełku. Marki twierdzą, że robią to, aby zmniejszyć ilość e-odpadów, a to z kolei pomóc w obniżeniu emisji dwutlenku węgla. itd. itd. itd.! Najważniejsze jest to, że teraz musisz zapłacić więcej za ładowarkę, a to jest denerwujące.

Tym bardziej, jeśli właśnie dostałeś iPhone’a. iPhone, w przeciwieństwie do większości innych urządzeń Android telefonyNadal lubi być ładowany dość wolną ładowarką Apple o mocy 20 W. A jeśli jesteś nowym użytkownikiem iPhone’a, musisz wybrać odpowiednią ładowarkę, ponieważ będziesz musiał naładować iPhone’a JAK NAJSZYBCIEJ. Którą zatem wybrać?

Wybieramy różne ładowarki dostępne na Amazonia IndieWszystkie mają certyfikat bezpiecznego ładowania iPhone’a. Spójrz.

Najlepsze ładowarki w różnych cenach do Twojego nowego iPhone’a

Zasilacz Apple 20 W USB-C

Standardowa ładowarka Apple to łatwy wybór dla każdego. w Rs. W 1699 roku ładowarka USB-C firmy Apple o mocy 20 W mogła napełnić wszystkie modele iPhone’a przy ich najszybszych zalecanych prędkościach. Jeśli właśnie dostałeś iPhone’a 14, iPhone 13Lub iPhone 12, a nawet iPhone SE, ta ładowarka 20 W zapewni najszybsze prędkości ładowania. NB Musisz użyć kabla USB-C do oświetlenia dostarczonego w pudełku. Możesz to kupić w Amazon, Apple Store Online i dowolnym sklepie offline.

Zasilacz Apple 30 W USB-C

Jeśli masz iPhone’a 13 Pro lub iPhone’a 13 Pro Max lub właśnie kupiłeś iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max, powinieneś kupić zasilacz USB-C o mocy 30 W od Apple. Kosztuje więcej w Rs. 3800, ale możesz ładować iPhone’a Pro z większą prędkością. Początkowy wzrost prędkości o mniej niż 50 procent baterii jest szybki i stopniowo zwalnia. Dobry dla tych, którzy chcą szybkiego kredytu przed wyjściem.

READ  Jak upewnić się, że ludzie zobaczą Twoje cyfrowe zaproszenie na imprezę?

Zasilacz Belkin Dual USB-C 40 W

Zasilacz Belkin Dual USB-C 40 W to dobry dodatek, jeśli masz wiele urządzeń Apple; Na przykład iPhone i iPad. Każdy port wytwarza 20 W mocy, co oznacza, że ​​możesz ładować dwa iPhone’y z pełną prędkością. Obsługuje nawet zasilanie USB, co oznacza, że ​​możesz szybciej ładować zgodne urządzenia z systemem Android. Możesz go kupić od Amazon w cenie Rs. 2099.

Portronics Adapto 20 Typ C 20W

to jest Jeden Dostępny w zaskakująco niskiej cenie Rs. 479! Portronics Adapto 20 Type C 20W to bardzo tani sposób na ładowanie iPhone’a z mocą 20W. Dlatego jeśli właśnie dostałeś iPhone’a 14 lub iPhone’a 13, zdobądź go. Może nie mieć logo Apple, a jakość wykonania może nie być odpowiednia, ale hej! Oszczędzasz dużo w porównaniu z oryginalną ładowarką Apple. Jeśli jednak możesz zwiększyć swój budżet, wybierz ładowarkę Apple 20 W, aby uzyskać lepsze wrażenia z ładowania.