Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten smartfon Nokia został zaktualizowany o system Android 12

Nokia XR20 odbiera Android 12 Aktualizacja systemu operacyjnego. Dostarcza do urządzenia wersję oprogramowania V2.300. Aktualizacja jest dostępna dla użytkowników w Europie i prawdopodobnie dotrze również do innych krajów. Aktualizacja Androida 12 w telefonie Nokia XR20 jest również dostarczana z poprawką bezpieczeństwa Google March 2022.
Nokia XR20 została wprowadzona na rynek w Indiach w zeszłym roku. Smartfon jest flagowym telefonem firmy. Pochodzi z wojskowym projektem i ma cenę 46 999 rupii.
Dzięki nowej aktualizacji oprogramowania sprzętowego Nokia XR20 zyskuje przeprojektowany interfejs użytkownika i panel prywatności, który informuje użytkowników, gdy aplikacja uzyskała dostęp do lokalizacji, kamery lub mikrofonu. Dodaje również nowe funkcje widzenia, takie jak skala szarości, powiększanie obszaru i inne. Oto pełna zmiana:

  • Pulpit nawigacyjny prywatności: przejrzysty i wszechstronny widok, kiedy aplikacje uzyskały dostęp do Twojej lokalizacji, kamery lub mikrofonu w ciągu ostatnich 24 godzin.
  • Ulepszenia ułatwień dostępu: Zaprojektowany, aby był bardziej dostępny dzięki nowym funkcjom widoczności; Powiększ obszar, wyblakły tekst, pogrubiony tekst i skalę szarości.
  • Prywatne centrum obliczeniowe: Chroń poufne dane w prywatnym centrum obliczeniowym. Bezpieczne środowisko mobilne jest pierwszym w swoim rodzaju.
  • Widżety konwersacji: zupełnie nowy widżet konwersacji umieszcza rozmowy z osobami, na których Ci zależy, na pierwszym planie i na środku ekranu głównego.
  • Poprawka zabezpieczeń Google 2022-03.

Zainteresowani mogą przejść do Ustawienia> System> Aktualizacje systemu, aby sprawdzić aktualizację na swoim urządzeniu. O dostępności aktualizacji podzielili się niektórzy użytkownicy na Twitterze.
Dane techniczne Nokii XR20
Smartfon oferuje doświadczenie Stock Android. Nokia XR20 jest wyposażona w 6,67-calowy wyświetlacz HD (1080 x 2400 pikseli) z ochroną Corning Gorilla Glass Victus na górze.
Telefon ma dwie opcje kolorystyczne – Niebieski i Granitowy. Jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 480 SoC i ma 6 GB pamięci RAM z 128 GB pamięci. Urządzenie jest zasilane baterią o pojemności 4630 mAh z opcjami ładowania przewodowego 18 W i bezprzewodowego 15 W.
Z przodu aparatu, telefon oferuje główny czujnik 48 MP i ultraszeroki aparat 13 MP. Do selfie telefon ma 8-megapikselowy aparat. Konfiguracja kamery ma optykę Zeiss.

READ  Trener Koenigsegga pokonuje Jesko przez 15 minut, po czym robi duże przyspieszenie