Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trener All Blacks, Ian Foster, chce, aby World Rugby przemyśleło rezygnację z 20-minutowej próby z czerwoną kartką

Trener All Blacks, Ian Foster, chce, aby World Rugby ponownie rozważyło swoją decyzję o porzuceniu zasady czerwonej kartki w 20-minutowej próbie Twórcy gier rozpoczynają globalne eksperymenty.

Sędzia był używany w dwóch tegorocznych turniejach Super Rugby (zawodach australijskich i Trans-Tasman), ale nie pojawi się w 12-miesięcznych próbach rozpoczynających się 1 sierpnia.

World Rugby nie ogłosiło oficjalnie prób, ale wśród nich jest rzut 50-22, który jest pasmem bramek, a Foster powiedział, że drugi będzie zmianą w sposobie trzymania się graczy, aby zmniejszyć siłę w obszarach kontaktu, z celem poprawy dobrostanu graczy.

Trener All Blacks Ian Foster podczas imprezy powhiri i ava w Papakura w czwartek.

Hannah Peters / Getty Images

Trener All Blacks Ian Foster podczas imprezy powhiri i ava w Papakura w czwartek.

Foster powiedział, że narody Sanzar, składające się z Nowej Zelandii, Australii, Argentyny i RPA, były „w dużej mierze jednomyślne”, chcąc zaangażować się w 20-minutowy proces z czerwoną kartką.

Czytaj więcej:
* Loty odwołane w celu obrabowania meczu Maori All Blacks Barry’ego Parkinsona z Samoa
* Super Rugby: Blake Gibson opuszcza bluesa i dołącza do huraganów w 2022 roku
* Dlaczego Keven Mealamu odchodzi na emeryturę swojego ulubionego kolegę z drużyny All Black, Jerome Kaino
* Trener czarnoskórych napastników John Plumetre: Nadszedł czas, abyśmy zdominowali fizycznie
* Odzyskany All Black David Havili dziękuje trenerowi Crusaders za zwrotny pomocnik

Foster powiedział na spotkaniu społeczności w Papakura w czwartek, gdzie wszyscy czarni wzięli udział w imprezie Bowiri i Ava, aby uczcić kulturę Maorysów i Samoa.

Gracze i pracownicy z Wellington, jako środek ostrożności po przejściu stolicy do تحول COVID-19 Poziom alarmowy 2, nie uczestniczył w ceremonii, ponieważ było ponad 100 osób.

Foster zauważył, że od sierpnia zostanie wypróbowanych do pięciu poprawek do prawa i ma nadzieję, że proces o czerwoną kartkę zostanie zatwierdzony.

„Myślę, że możemy pójść i zapytać jeszcze raz, ale nie jestem pewien, jakie są szanse” – dodał.

Damien Mackenzie został zwolniony w kwietniu, ale szefowie byli w stanie go zastąpić po 20 minutach.

Ian Hitchcock / Getty Images

Damien Mackenzie został zwolniony w kwietniu, ale szefowie byli w stanie go zastąpić po 20 minutach.

„Rozumiem uzasadnienie w obie strony, ale myślę, że istnieje pragnienie, aby ponownie poprosić o więcej doświadczenia”.

W trakcie gry pojawiły się obawy, że tłumienie wysokich uderzeń w celu poprawy dobrostanu graczy skutkowało większą liczbą czerwonych kartek, ponieważ napastnik ma mniejszy margines błędu i może obniżyć jakość meczu, jeśli drużyna ma mniej niż 14 graczy w większości przypadków. gry.

Jednak World Rugby obawia się, że reguła może nie wystarczyć, aby zniechęcić graczy do potencjalnie głośnego i niebezpiecznego kontaktu, ponieważ próbuje zwalczyć problemy z wstrząśnieniem mózgu.

Pierwszy Czarny Damien Mackenzie Został odesłany za wysoki atak, gdy Chiefs przegrali 40-34 z The Reds Na Super Rugby Trans-Tasman w kwietniu.

Przez 20 minut obowiązywała zasada czerwonej kartki, a 20 minut później szefowie sprowadzili zastępstwo.

Nacisk Fostera na kontynuowanie eksperymentu oznacza, że ​​można go wykorzystać w turnieju rugby, który rozpoczyna się w sierpniu, oraz in Sydney Poranny Herold Wspomniałeś, że Rugby Australia chce dać mu kolejną szansę.

Jeśli chodzi o inne próby, takie jak 50-22 i linia bramkowa, a nie przeciek z pięciu metrów, który był inspirowany przez National Rugby League (NRL), Foster nie był pewny tego pierwszego.

Reguła 50-22 oznacza, że ​​jeśli zawodnik kopnie piłkę ze swojej połowy, która odbije się i dotknie piłki w polu 22 przeciwnika, drużyna atakująca otrzyma passę.

Był używany w Super Rugby AU, ale nie w Super Rugby Aotearoa, więc nie będzie znany graczom Kiwi, chociaż Foster powiedział, że nie został jeszcze zaimplementowany w testach.

„Zasada 50-22 jest rodzajem pośmiewiska, ponieważ nikt z nas jej nie próbował, z wyjątkiem Australii. Ale będzie obowiązywać przez następne 12 miesięcy, więc po prostu musimy się do tego zabrać” – powiedział.

„Dowody z prób na całym świecie pokazują, że nie wywarło to dużego wpływu.Niewiele zespołów było w stanie zrobić to dobrze.

„Logika jest rozsądna, ponieważ być może próbuje zdobyć dodatkowego obrońcę na defensywie, co może dać ci więcej możliwości ofensywnych. Po prostu musimy być wystarczająco sprytni, aby się do tego dostosować. „

READ  NBC Sports umieściło Dolphins na trzecim miejscu w rankingu z Projektu 2021