Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Isak lecący wysoko – Sport Finding

Aleksandra
Izaak W dalszym ciągu lecą wysoko w mistrzostwach Europy, choć trzeci mecz z rzędu nie zaliczyli kolejnego dobrego występu dla swojej drużyny, Szwecji, która w Petersburgu zajęła pierwsze miejsce w grupie po pokonaniu Polski (3-2) w Petersburgu. Gwiazda reprezentacji Skandynawii zdobył punkt mniej błyskotliwy niż w poprzednich dwóch meczach, ale strzelił 68 minut z poziomu i dużo potu, a jego drużyna narodowa świetnie zauważyła u trenera, Strunowy
Anderson, zastąp go Marcus
berg Im wygodniejszy król był w polu i tym większe niebezpieczeństwo wydawał się być w stanie znieść. Polacy zremisowali szwedzką reprezentację 2:0, z deblami Forsberg s LewandowskiA cel Clison W przeciwniku oddał chwałę reprezentacji „19” Realu Sociedad.

Izaak Był kluczowy dla sukcesu Szwecji i był także kluczowy dla finału. Po pierwszej minucie meczu pojawił się między liniami, by za pomocą klatki piersiowej zrobić mur Forsberg I spróbuj niesamowitego dryblingu, aby błysk. Szwedzki napastnik wykorzystał odmowę obrony wywieszenia na Polakach pierwszej flagi ogniowej. Daleko na prawo, txuri urdin wyrządził uszkodzenie Badenark, który ograł go znakomitym autopassem, mimo jego obecności حضور Quaison w oczekiwaniu na ciastka.

Weź udział w obronie

Z tej okazji piłkarz txuri urdin również wyróżnił się swoimi wysiłkami i wkładem defensywnym. Wbił się w presję, potrząsnął głowami piłek w swojej okolicy, a nawet zatrzymał swoje ciało strzałem z niego Zełenski w kierunku celu. Realista był nieco zdesperowany, ponieważ jego drużyna, dobrze wyposażona z tyłu, zdecydowała się na użycie długich piłek, pozostawiając crack txuri urdin w niekorzystnej sytuacji z polską trójką pomocników.

W drugiej części Polacy otworzyli i Izaak Zaczął znajdować przestrzenie, które go uwiodły, stwarzając niebezpieczeństwo. produkt Kulusewski To też mu ​​pomogło. Zapłacił za jedną ze swoich klasycznych przejażdżek i zrobił dużą ścianę prawie na linii bazowej z środkowym tyłem, który przesuwa się nad linią bazową.

READ  Viswanathan Anand spada z holenderską supergwiazdą Anish Giri w 9. rundzie Sports News, pierwszy post

Polacy skrócili dystanse i AndersonPo raz kolejny szukał świeższych nóg i usunął realizm, kiedy mógł bardziej cieszyć się grą z naukowcem na tyłach polskiej obrony.

Sankt Petersburg (Federacja Rosyjska), 23.06.2021. - Alexander Isak (z prawej) ze Szwecji w meczu z Bartoszem Berezińskim (z lewej) z Polski podczas meczu rundy eliminacyjnej UEFA Euro 2020 Group E między Szwecją a Polską w Sankt Petersburgu.  Petersburg, Rosja, 23 czerwca 2021 r. (Polska, Rosja, Szwecja) EFE/EPA/Maxim Shemetov/POOL (Ograniczenia: tylko do celów redakcyjnych. Obrazy muszą być wyświetlane jako obrazy nieruchome, a materiały wideo nie mogą symulować pasującego ruchu. Obrazy opublikowane w Publikacje online muszą mieć odstęp co najmniej 20 sekund między publikacjami.)
Sankt Petersburg (Federacja Rosyjska), 23.06.2021. – Alexander Isak (z prawej) ze Szwecji w meczu z Bartoszem Berezińskim (z lewej) z Polski podczas meczu rundy eliminacyjnej UEFA Euro 2020 Group E między Szwecją a Polską w Sankt Petersburgu. Petersburg, Rosja, 23 czerwca 2021 r. (Polska, Rosja, Szwecja) EFE/EPA/Maxim Shemetov/POOL (Ograniczenia: tylko do celów redakcyjnych. Obrazy muszą być wyświetlane jako obrazy nieruchome, a materiały wideo nie mogą symulować pasującego ruchu. Obrazy opublikowane w Publikacje online muszą mieć odstęp co najmniej 20 sekund między publikacjami.)