Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mistrz kraju Malone awansuje w próbach gimnastyki olimpijskiej w USA

Ulica. Lewis (AFP) – Brody Malone rywalizuje jak olimpijczyk. Pod koniec weekendu prawdopodobnie będzie.

20-letni NCAA i narodowy mistrz zyskał rozgłos podczas amerykańskich prób olimpijskich w czwartek wieczorem, zdobywając łączny wynik 85 250 punktów, co stanowi przekonującą argumentację, aby być na pokładzie do Tokio bez względu na to, jak potoczyły się sprawy w sobotę. Finały nocne.

Dwa tygodnie po zakończeniu długiego panowania sześciokrotnego mistrza narodowego Sama Mikulaka jako męskiej gimnastyczki roku w Ameryce, Mallon ugruntował swoją kandydaturę na miejsce na igrzyskach olimpijskich imponującą, a czasem oszałamiającą rutyną.

Gwiazda Stanford zajęła trzecie miejsce w pierwszej trójce na czterech wydarzeniach, w tym w The High Bar, gdzie seria śmiałych, wysokich stawek wydawnictw poraziła prądem (dość) dystansujący się społecznie tłum w The Dome w American Center.

Jedyne potknięcie Malone’a miało miejsce podczas wyścigu sprinterskiego, aby zdobyć tytuł mistrza kraju na poręczach w finale, ponieważ upadek na krótko otworzył drzwi do reszty boiska. W czwartek takich spraw nie było. Wytrwały od początku do końca, Malone trzymał się swojego zwycięstwa jako ostatni zawodnik tej nocy i wykrzyknika na jego wzniesieniu się na wyżyny swojego sportu.

Shane Weskos był drugi z czasem 84.300, a za nim był mistrz 2017 Yul Muldauer i dwukrotny olimpijczyk Sam Mikulak.

Lider generalny po finałach Saturday Night automatycznie otrzyma miejsce w drużynie, a zdobywca drugiego miejsca gwarantuje również miejsce, pod warunkiem, że ukończy w pierwszej trójce w co najmniej trzech imprezach. Wiskus jest w stanie to zrobić dzięki trzem najlepszym ofertom na szybach równoległych, sklepieniu i wysokiej poprzeczce.

Skupienie się na czteroosobowym składzie skupi się na najlepszych graczach, a kwartet Malone, Mikulak i Mulduer w ciągu ostatnich trzech tygodni przedstawiał bardzo przekonujący argument, powiedział dyrektor ds. wysokich występów mężczyzn Brett McClure.

READ  Wyboista wspinaczka Lewandowskiego z gliny do międzynarodowej maszyny do zdobywania bramek

Malone, Mikulak i Muldware zajęli w tym miesiącu miejsce w pierwszej trójce podczas krajowych mistrzostw w Fort Worth w Teksasie. Wiskus był już na dobrej drodze, by do nich dołączyć przed przerażającym zakrętem na wysokiej poprzeczce w finale, kiedy trzykrotnie upadł, by potykać się o dziewiąte miejsce.

Tym razem nie było dużych błędów. Nie przez Wiskus ani żaden z innych czołowych konkurentów. Muldauer potknął się z powodu skurczów pleców w rzędach obywateli, które kosztowały go jazdę na koniu z łękiem, i wyzdrowiał, kopiąc grupę koni z łękiem, co dało 14 050 drugie miejsce w imprezie nocnej.

„W koniu chodzi tylko o walkę” – powiedział Moldauer. „Nigdy nie poczujesz, że masz taką samą kadencję w praktyce. Więc wszystko sprowadza się do walki. I zabawne jest to, że poszedłem tam i mieliśmy jakiś błąd komputera. Więc to tak, jakbym jadł lody Zamykam oczy i mówię do siebie: „Wiesz, to ma znaczenie”. „Naprawdę. Po prostu idź tam i pokaż, co potrafisz”.

Mikulak nie był zwykłą kruchością konia z łękiem i poręczami. Wyglądał jednak na o wiele lepiej przygotowanego niż podczas premiery mistrzostw narodowych, kiedy był tak daleko w tyle, że niemożliwe było realistyczna jazda na 7. czasie narodowym.

„Było o wiele lepiej niż mój pierwszy dzień w mistrzostwach (USA), ale nie był to tak naprawdę dopracowany i wyrafinowany układ, z wyjątkiem sytuacji na parkiecie” – powiedział Mikulak. „Byłem naprawdę zadowolony z tej ziemi. Ale plus, wiesz, myślę, że kiedy tam wyszedłem, czułem się dobrze. Czułem się dobrze. I wiesz, rzeczy nie szły po mojej myśli. Musiałem dużo walczyć. Ale wiem, że kiedy byłem w tych momentach, kiedy musiałem. Kiedy walczyć, pomyślałem: „Wszystko w porządku. W porządku. Mamy kontrolę”.

Podczas gdy Malone, Moldauer, Mikulak i Wiskus wydają się oddzielać od reszty stawki, prawdziwym dramatem nadchodzącym weekend może być to, kto zdobędzie miejsce „plus 1”.

READ  Dunia Coles mówi, że graczowi nie zależy na pieniądzach

McClure powiedział, że miejsce „plus 1” przypadnie sportowcowi z największą szansą na wygranie indywidualnego medalu w Tokio. Pole szybko się kurczy.

Stephen Nidorosek z Pensylwanii, biorąc udział w swoich pierwszych próbach olimpijskich, miał nerwowy start. Rywalizując tylko w jednej konkurencji – koniu z łękiem – Nedoroscik odszedł wcześnie ze swojej grupy i rozbił się na 13.650. Nie żeby wydawał się tym szczególnie zaniepokojony. Nedoroscik udzielił własnego wywiadu po wydarzeniu z kamerą blisko NBC, przyznając, że był „trochę zagubiony w tej chwili” podczas startu w swojej pierwszej próbie.

Alec Yoder nie miał takich problemów na ringach. Fani na trybunach w pobliżu niego krzyczeli, gdy przechodził z boku na bok, Yoder wrzeszczał, gdy ćwiczył swoją grupę, a 15.050 było najlepszym tego wieczoru w wydarzeniu, które od dawna dotyczy większości Amerykanów.

___

Więcej Igrzysk AP: https://apnews.com/hub/olympic-games i https://twitter.com/AP_Sports