Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To epoka ozempicka.  Czy Strażnicy Wagi są nam jeszcze potrzebni?

To epoka ozempicka. Czy Strażnicy Wagi są nam jeszcze potrzebni?

A potem na spotkaniu Naukowej Rady Doradczej, w moim pierwszym miesiącu tutaj, odczytali wszystkie badania kliniczne, które miały miejsce z tymi lekami. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła Wegovy. Wkopaliśmy się w to. Dogoniliśmy nawet Novo Nordisk, naprawdę próbując zrozumieć, co się dzieje. I po prostu pomyślałem: „Otworzyliśmy tę niesamowitą rzecz. Jak możemy to przyjąć? Jak możemy to przyjąć i pomóc naszym członkom?” ludzie ”.

Przyjaciel powiedział któregoś dnia: „Dlaczego miałbym używać Strażników Wagi, jeśli pewnego dnia wszyscy dostaniemy zastrzyki, które ograniczą nasz apetyt?”

Być może pochodzi od kogoś, kto jest uprzywilejowany i rozumie zdrowe odżywianie. Wielu ludzi wciąż potrzebuje edukacji. Jesteśmy teraz w stanie leczyć głodne jelita za pomocą leków, ale wciąż brakującą częścią jest głodny mózg. Chodzi o zrozumienie, które pokarmy mają większą gęstość składników odżywczych, oraz o sposoby, aby upewnić się, że chronię moją beztłuszczową masę mięśniową. To wszystko będzie ważne w przypadku leków, które działają dobrze w dłuższej perspektywie.

Czy możesz wyjaśnić różnicę między głodnym jelitem a głodnym mózgiem?

Zmiana zachowania odnosi się do wzorców poznawczych – głodnego mózgu – ale jest tylko tyle, na co możesz się zobowiązać, modyfikując zachowanie, jeśli czynniki biologiczne działają przeciwko tobie – głodne jelita. Wsparcie o podwójnym działaniu umożliwia interwencje lekowe i behawioralne dla narządów [with this chronic condition] Aby ułatwić zmiany behawioralne, ponieważ zarówno mózg, jak i jelita mają zapewnione niezbędne wsparcie.

Zresztą już to widzisz. Jeśli wejdziesz na TikTok, znajdziesz wiele osób na lekach, które robią to wraz ze strażnikami wagi.

Często pytam techników o to: wiele z tych innowacji, choć ekscytujących, opiera się na założeniu, że większość z nich zostanie wykorzystana na dobre. Myślę również o scenariuszach, w których lekarz odmawia pacjentowi z powodu potencjalnie ratujących życie leków, ponieważ widzi w Weight Watchers: „Och, ale tak naprawdę nie jesz tego zdrowego jedzenia”. Mam na myśli to orzeczenie, które odbywa się właśnie teraz. Myślą, że są leniwi. Otóż ​​to.

READ  Oferujemy 200 tokenów wczesnego dostępu do Chernobylite Steam – zdobądź jeden, póki możesz

Jest tam dużo. Interesującą częścią tego, jak weszliśmy do branży farmaceutycznej, jest to, że słyszeliśmy od ludzi, że nie chcą iść do lekarza rodzinnego, który przez całe życie powtarzał im: „Po prostu schudnij, po prostu jedz zdrowo. ” Wiele z tych osób cierpi na nierozpoznane choroby przewlekłe. Nie chodziło o ich zachowanie. Częściej więc wybierają taką drogę – ze względu na wstyd, jakiego doznali w tych urzędach.

Oddzielną rzeczą jest to, że jeśli jesteś na tych lekach, czy wraz z nimi zmienisz swoją dietę? Ten jest okrutny. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi i bierzesz inhibitor ACE, ale nadal jesz steki i potrawy bogate w sód, czy to oznacza, że ​​nie powinieneś przyjmować leku? To wydaje się szalonym osądem, którego bym nie wydał.

Wracając do pytania, od którego zacząłem, które brzmiało: „Czy czułeś, że zostaniesz w tyle lub co to oznacza dla twojego podstawowego programu?” Dla mnie to bardzo interesujące, że zadajesz to pytanie tutaj. Ponieważ różnica polega na tym, że nigdy nie będziemy oceniać, powiedzmy, bardziej tradycyjnej firmy technologicznej za wprowadzenie nowych funkcji, przyjęcie sztucznej inteligencji lub próbę zrobienia czegoś nowego.

Och, często ich oceniamy.

Myślałem?

Cóż, to zależy. Ale tak.

Ale także wszyscy oczekujemy i pragniemy, aby te firmy, organizacje, jeśli wolicie, zakłóciły się i zrozumiały, kiedy mogły się mylić w przeszłości lub kiedy mogły zrobić lepiej. Dlatego pytanie brzmi: „Co możemy zrobić lepiej?”. Myślę, że jest to dla nas okazja, aby powiedzieć: „O mój Boże, przez większość naszego istnienia nie uczyliśmy się o głodnych wnętrznościach. Ale nauka ewoluowała teraz, wiemy więcej, nauczyliśmy się więcej, my” zrobimy coś lepszego dla tych organów”. Tak to widzę.

READ  Ganni i The Beast Home współpracują nad kolekcją artykułów gospodarstwa domowego pochodzących z recyklingu

Daj nam znać, co myślisz o tym artykule. Wyślij wiadomość do redakcji na adres [email protected].