Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter wprowadza poprawkę znikającego problemu z tweetami

Nowe Delhi: Świergot Wprowadzanie nowej aktualizacji, która zablokuje Tweety przed znikaniem podczas czytania ich użytkownikom w sieci. Gigant sieci społecznościowych wprowadził poprawkę po tym, jak kilku użytkowników skarżyło się na problem.
Niektórzy użytkownicy Twittera skarżyli się na funkcję automatycznej aktualizacji. Automatyczna aktualizacja jest teoretycznie dobrą funkcją i zdecydowanie przydaje się do tweetowania na żywo, ale aktualizacja ma miejsce w bardzo niewygodnych momentach, na przykład w trakcie czytania tweeta. Oś czasu jest powiększona do góry, a użytkownik traci kontrolę nad tym, co czytał.
Twitter w końcu wprowadził poprawkę dla tej funkcji. Aktualizacja jest wprowadzana na komputery stacjonarne, a firma potwierdziła ją za pomocą uchwytu wsparcia. Firma napisała na Twitterze: „Wprowadzana jest aktualizacja, dzięki której tweety znikają z sieci! Możesz teraz wybrać, kiedy nowe tweety mają być ładowane na Twojej osi czasu – kliknij pasek licznika tweetów u góry”.
Niedawno Twitter wprowadził nową aktualizację swojego konkurenta Clubhouse – funkcję Spaces. Nowa aktualizacja umożliwia gospodarzom Twitter Spaces nagrywanie i udostępnianie swoich transmisji.
Po tym wdrożeniu Spaces Recording będzie początkowo dostępne dla ograniczonej liczby hostów Twitter Spaces na iOS (oraz wszystkich słuchaczy na iOS i Androidzie), a za kilka tygodni rozszerzy się na wszystkich pozostałych. Dzięki możliwości nagrywania i udostępniania Spaces na całej platformie, gospodarze są w stanie rozszerzyć wartość swojej pracy poza moment, w którym przestrzeń jest na żywo, a słuchacze korzystają z obsługi i udostępniania przestrzeni w swoich harmonogramach.

READ  Rozmowy grupowe w WhatsApp stają się coraz bardziej prywatne