Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Japońska firma produkująca tostery stworzyła najbardziej wyjątkowy telefon z Androidem roku

Powiększenie / Telefon Balmoda. Jest przeznaczony do trzymania.

Balmuda

Nie każdego dnia widzisz premierę smartfona, która naprawdę wydaje się czymś nowym i innym, ale przywitaj się „Telefon Palmoda. „To wyjątkowy i kompaktowy mini telefon z Androidem, całkowicie po wyjęciu z pudełka, od Luksusowy japoński toster. Nie możesz wymyślić tych rzeczy.

Zazwyczaj historie „przypadkowej firmy produkującej smartfona” są takie same i polegają na skontaktowaniu się z gotowym producentem smartfonów i zakupieniu zwykłego telefonu. Operacje na smartfonach „pod klucz” przyniosły nam świetne produkty, takie jak: Telefon z Kentucky albo Pepsi B1Ale nie to robi tutaj Palma. Firma stworzyła telefon, ponieważ miała świeży pomysł na telefon, skupiając się na kompaktowym, zaokrąglonym kształcie zamiast ogromnych prostokątów, które dominują w konstrukcji smartfona. To telefon zaprojektowany wokół ludzkich rąk, a nie prostokątnych elementów, z których składa się telefon.

Cytując stronę internetową (za pośrednictwem Tłumacza Google), firma mówi: „Telefon Balmuda ma kształt, który naturalnie pasuje do dłoni. Aby to osiągnąć, nie tylko tył zakrzywia się, ale także kształt oglądany z przodu jest faktycznie zawinięty w łagodna krzywizna. – Do ekranu. Innymi słowy, pilnik Telefon Palmoda To jedyny smartfon, którego proporcje nie uwzględniają żadnych linii prostych.”

Telefon Balmoda jest niewielkich rozmiarów i nie ma prostych linii.
Powiększenie / Telefon Balmoda jest niewielkich rozmiarów i nie ma prostych linii.

Balmuda

Zaprojektowany do przenoszenia, oznacza to, że Balmuda Phone jest jednym z nielicznych kompaktowych smartfonów na rynku. Mierzy 4,9 cala, 1920 x 1080, a szerokość korpusu to 69 mm. Małe telefony nie mają dużo miejsca na baterię, a bateria 2500 mAh w specyfikacji nie napawa nas optymizmem. Telefon jest również dość gruby, ma 13,7 mm, ale nadal powinien łatwo wsunąć się do kieszeni, ponieważ tył telefonu jest całkowicie zakrzywiony, zbliżając się do punktu na górze i na dole.

READ  Kultowy telefon czatowy Fisher-Price wykonuje teraz rzeczywiste połączenia telefoniczne

Telefon brzmi jak list miłosny do małych miłośników telefonów, którzy głośno rozmawiają w Internecie. Ale nie pojawili się, gdy firmy spełniły swoje wymagania dzięki mniejszym telefonom. Czcionka „Mini” iPhone’a jest stale rozszerzeniem bestseller Model iPhone’a i Kilka plotek Twierdzili, że model umrze wraz z wprowadzeniem na rynek iPhone’a 14. Konsumenci kupują duże telefony, a urządzenia z ekranami mniejszymi niż 6 cali stanowią tylko 10 procent rynku. Badania kontrapunktów.

południe.  To czytnik linii papilarnych/przycisk zasilania w lewym górnym rogu.
Powiększenie / południe. To czytnik linii papilarnych/przycisk zasilania w lewym górnym rogu.

Balmuda

Wygląda na to, że główny głośnik telefonu znajduje się z tyłu, tuż obok aparatu i lampy błyskowej LED. Po lewej stronie aparatu znajduje się kolejny okrągły obiekt, hybrydowy przycisk zasilania/czytnik linii papilarnych, który jest mniej więcej wielkości wizjera. Trudno to pokazać na zdjęciach, ale na tych tylnych zdjęciach znajduje się również kołysany przycisk głośności po prawej stronie aparatu.

Wszystko w tym telefonie wydaje się być funkcją niestandardowych części, w tym ekranu, który ma bardzo zaokrąglone rogi i aparat z dziurkowanym otworem po prawej stronie ekranu. Bycie innym jest drogie, a Balmuda Phone kosztuje 104 800 jenów, czyli około 915 dolarów. Za tę cenę otrzymujesz Snapdragon 765 SoC średniej klasy, nieograniczoną ilość pamięci RAM i pamięci masowej oraz baterię 2500 mAh. Nie wiemy też, czy 4,9-calowy wyświetlacz 1080p to LCD, czy OLED. Na dole znajduje się port USB-C. Telefon podobno obsługuje ładowanie bezprzewodowe, a dzięki wodoodporności IPx4 powinien wytrzymać zachlapania wodą.

Dobry widok na port USB i regulator głośności.
Powiększenie / Dobry widok na port USB i regulator głośności.

Bolmuda

Telefon jest wyposażony w system Android 11 i Google Play oraz ma ciekawy interfejs ekranu głównego. Pierwszy panel ekranu głównego to zwykły zestaw ikon i widżetów, a przesuwanie w poziomie spowoduje wyświetlenie wbudowanych aplikacji, takich jak kalendarz, zegar i telefon.

READ  Koniec ery telefonów premium

Główny produkt firmy Balmoda nosi nazwę „Pieczona Balmoda„—piekarnik tosterowy za 300 dolarów zbudowany wokół pomysłu doprowadzenia trochę pary do procesu opiekania. Wlewasz małą filiżankę wody na górę urządzenia, a zaparowane powietrze ma szybciej ugotować zewnętrzną część tostów. To zatrzymuje naturalną wilgotność, mówi Palmoda, do pieczenia, wzmacniania aromatu i smaku tostów.Czy po rozszerzeniu linii produktów o czajnik elektryczny i oświetlenie LED telefon z Androidem, hm, był oczywistym rozszerzeniem linii produktów? Telefon może nigdy nie wyszedł z Japonii, ale z USA On jest Jedyny inny kraj, w którym Balmuda sprzedaje swoje produkty.

Telefon trafi do sprzedaży w Japonii 17 listopada.

Zanim pójdziemy, oczywiście chcesz wiedzieć, jak wygląda japoński toster za 300 USD.  To wygląda tak.  Nalewasz wodę na wierzch!
Powiększenie / Zanim pójdziemy, oczywiście chcesz wiedzieć, jak wygląda japoński toster za 300 USD. To wygląda tak. Nalewasz wodę na wierzch!

Balmuda