Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Sims reaguje na krytykę, gdy zaznacza się niedostateczna reprezentacja czarnych

Simowie Odpowiedziałem na brak Black Simmerów w najnowszej wersji Za szczytem Sims Stało się, bez czarnej reprezentacji w grze.

EA i Maxis przeprowadzili specjalną transmisję na początku tego tygodnia, aby przyjrzeć się przyszłości serii. To oficjalne potwierdzenie zawierało, że The Sims 5 w budowiez aktualnym adresem służbowym projekt reneeA Ulepszone dzieciaki i dwa nowe dodatki dla The Sims 4.

po wydarzeniu, Ebonix Simmers wyraża między innymi frustrację w mediach społecznościowych, że pojawił się tylko jeden czarny twórca.

EA

The Simowie Zespół odniósł się do skargi za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze, mówiąc, że „lepiej byłoby iść naprzód”.

Tweet „Segmenty naszych twórców podczas Behind The Sims Summit nie odzwierciedlały uczciwie naszej szerokiej społeczności graczy” Powiedział. Black Summers zasługuje na to, by czuć się widocznym we wszystkim, co robimy SimowieDlatego ponosimy odpowiedzialność za ten błąd i dołożymy wszelkich starań, aby iść naprzód.

Ten numer wywołał debatę na temat ogólnego niedoreprezentowania lwów w The Sims 4a wielu Simów twierdzi, że w tej chwili w grze jest za mało.

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

PetycjaWezwał do lepszej reprezentacji lwów zarówno w grze, jak i za kulisami Sara O.

„Black Summers zasługuje na to, by czuć się reprezentowanym i rozpoznawanym w grze, którą wielu z nas przez lata wspierało finansowo i twórczo” – napisała Sarah. „Zanim skupisz się na Projekcie Rene, skup się na Simomaniakach przed tobą, którzy zasługują na to, by poczuć się częścią tej społeczności.

The Sims 4 moje historie ślubne

EA/SIM

Związane z: The Sims 4 Potwierdza, że ​​zmienił się wiek Simów

„I walcz o to, co jest słuszne, gdy Czarni Simowie są atakowani przez rasistowskich lub internetowych bigoteryjnych Simów, którzy wykorzystują twoje działania, aby pokazać twoje wsparcie”.

READ  PCI Express 7.0 zapewnia ośmiokrotnie większą przepustowość niż obecne połączenia

Sarah wymieniła trzy sposoby, w jakie zespół może ulepszyć franczyzę: promowanie większej ilości treści dla Czarnych i twórców poza Miesiącem Historii Czarnych, zatrudnianie większej liczby Guru Czarnych Simów oraz współpraca z Czarnymi Simami nad tworzeniem większej ilości treści dla Czarnych Simów.

The Sims 4 Dostępne na PC, Mac, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series X | S.