Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kindle Paperwhite i Kindle Scribe spadły do ​​swoich najlepszych cen w roku

Kindle Paperwhite i Kindle Scribe spadły do ​​swoich najlepszych cen w roku

Niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć i zrelaksować się w ten weekend, czy po prostu zabić trochę czasu podczas podróży na ferie wiosenne, dzisiejsze oferty na Kindle Paperwhite i Kindle Scribe pomogą Ci to zrobić. Po pierwsze , Kindle’a Paperwhite W sprzedaży w różnych konfiguracjach, od 99,99 USD z reklamami i 8 GB miejsca na dane AmazonkaI najlepsza ofertaI Bramka (40 USD zniżki). the Model z pamięcią 16 GB W sprzedaży za jedyne 10 USD więcej, podczas gdy… Model 8 GB bez reklam kosztuje dodatkowe 20 USD.

Są to nie tylko najlepsze rabaty, jakie widzieliśmy w tym roku, ale także obniżają Paperwhite do podstawowej ceny Kindle. W przeciwieństwie do tego podstawowego czytnika e-czytników, Paperwhite jest wodoodporny i ma długą żywotność baterii, dzięki czemu możesz czytać godzinami pod prysznicem lub przy basenie. Ma też większy, ostry 6,8-calowy ekran, a także wygodny port USB-C do szybkiego ładowania. Przeczytaj naszą recenzję.

Alternatywnie, jeśli wolisz większy e-czytnik do czytania I Odręczne notatki pisarz kindle’a jest na sprzedaż Za cenę 289,99 USD (50 USD). Amazonka I najlepsza oferta, co jest nowym najniższym poziomem w historii. Dzięki 10,2-calowemu wyświetlaczowi najnowszy e-czytnik Amazon jest największy, który jest również wyposażony w rysik przymocowany z boku do robienia notatek. Trzeba przyznać, że jego możliwości robienia notatek nie są tak dobre jak jego konkurenci, tacy jak Remarkable 2 i Onyx Boox Note Air 2. Jednak nadal wykonuje swoją pracę przyzwoicie – zwłaszcza z dzisiejszą zniżką – i jest również w rozsądnej cenie. Przeczytaj naszą recenzję.

Czy chciałbyś cieszyć się ciszą i spokojem, abyś mógł się skupić podczas pracy? the Bose QuietComfort 45 Pomoże wyciszyć wszystkie hałaśliwe elementy rozpraszające uwagę, bez względu na to, czy pracujesz w kawiarni, czy w biurze. Te słuchawki nauszne należą do najlepszych słuchawek z redukcją szumów na rynku i szczególnie wyróżniały się dla nas ze względu na to, jak wygodne są. Działają również przez 24 godziny na jednym ładowaniu, co oznacza, że ​​możesz je nosić tak długo, jak to możliwe, nie uszkadzając uszu ani nie martwiąc się o żywotność baterii. Zwykle kosztuje 329 USD, a teraz możesz go kupić za 279 USD w kolorze szarym z Amazon, czyli najniższą cenę, jaką osiągnęli w tym roku. Przeczytaj naszą recenzję.

READ  Najważniejsze wiadomości: zapowiedź wydarzenia „Do tej pory” firmy Apple z iPhone 14 i plotkami o Apple Watch Pro

Jeśli szukasz inteligentnego wyświetlacza, możesz go teraz kupić Najnowszy Echo Show 8 od Amazon Za 74,99 USD (55 USD zniżki). AmazonkaI najlepsza ofertaI Bramka. To druga najlepsza cena, jaką widzieliśmy na 8-calowym inteligentnym wyświetlaczu, i jest to nasz ulubiony produkt w ofercie Amazon. Inteligentny wyświetlacz może wykonywać szereg zadań obsługiwanych przez Alexę, w tym sterowanie innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, takimi jak oświetlenie, odtwarzanie muzyki, dostarczanie wiadomości, ustawianie alarmów, a nawet nadawanie programów. Możesz nawet używać go do odbierania połączeń Zoom i robić to na przykład podczas sprzątania lub robienia obiadu, ponieważ może on utrzymywać ostrość obiektów w kadrze. Przeczytaj naszą recenzję.