Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Samsung OneUI 6 zapewni płynną aktualizację

Ta funkcja umożliwia zainstalowanie aktualizacji na partycji B podczas korzystania z telefonu w partycji A.

Południowokoreański gigant technologiczny SAMSUNG W końcu wprowadzi funkcję płynnych aktualizacji, która po raz pierwszy pojawiła się na Pixelach w 2016 roku i jest obecna w wielu Android telefony na swoich telefonach.

Według GSM Arena ta funkcja umożliwia zainstalowanie aktualizacji na partycji B, podczas gdy telefon jest używany na partycji A.

Następnie po zakończeniu aktualizacji wystarczy ponownie uruchomić komputer, aby telefon nie był dostępny przez cały proces.

Jak wynika z wywiadu, Samsung pracuje nad dodaniem bezproblemowych aktualizacji w ramach OneUI 6 w przyszłym roku Elektronika Samsung Wiceprezes Hyesoon Jeong ogłosił GSM Arena.

Google Bezproblemowe aktualizacje sprawiły, że jest to obowiązkowa funkcja dla każdego telefonu z systemem Android 13, więc można oczekiwać, że seria Galaxy S23 będzie miała tę funkcję jeszcze przed pojawieniem się OneUI 6 w przyszłym roku.

Tymczasem nadchodzący Galaxy S23 będzie miał baterię 3900 mAh, co jest ulepszeniem w stosunku do poprzednika Galaxy S22.

Samsung oświadczył również, że wyświetlacz będzie miał 6,1 cala i rozdzielczość Full HD, czyli w zasadzie to samo, co poprzedni flagowiec waniliowy, co oznacza, że ​​​​firmie udało się zmieścić większą komórkę w stosunkowo niewielkim korpusie, według GSM Arena.

READ  Samsung Galaxy Z Fold 3 z niestandardowym rysikiem S Pen pojawia się w wyciekającym filmie promocyjnym