Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Crusaders weszli do Hall of Fame, wprowadzając trzy legendy franczyzy

The Crusaders otworzyli własną galerię sław, wprowadzając trzy legendy franczyzy: Wayne’a Smitha, Todda Blackaddera i Justina Marshalla.

Cała trójka była celebrowana przez rodziny, przyjaciół i rówieśników, którzy wypełnili 700-osobowy tłum na inauguracyjnym wydarzeniu w Te Pae Conference Center w Christchurch.

„Emocjonalnie jest to bardzo trudne”, powiedział Blackadder, rozmawiając z 1News zaraz po indukcji.

„Kiedy po raz pierwszy stworzyłem zespół w 1996 roku, nigdy nie myślałem, że będę tutaj dzisiaj, ale czuję się naprawdę zaszczycony, że jestem pierwszym wprowadzonym, ale muszę powiedzieć, że wkrótce dołączy do mnie jeszcze 100 osób, ponieważ jest tak wielu dobrych ludzi w tej organizacji, która zasługuje na to samo Przeznaczenie, zrobiła więcej niż ja”.

To uczucie wyczerpania odczuwał również Justin Marshall – drugi rekrut.

„Myślałem, że będę w miarę opanowany, ale kiedy wiesz, kto jest w pokoju, gracze, z którymi grałem, gracze, których widziałem grających do dziś, co oni osiągnęli, co osiągnąłem ja, mając rodzina tam również mocno cię uderza, jeśli mam być szczery.

„Próbowałem tylko trzymać to razem” – powiedział emocjonalny Marshall.

Podobnie jak Wayne Smith, który był całkowicie „zszokowany” wprowadzeniem, chociaż żartował, że zastanawiał się, dlaczego zaprosił całą rodzinę.

Wzruszony, zaskoczony, ale bardzo, bardzo wdzięczny.

„Jestem bardzo dumny jako jeden z uczestników wczesnych etapów, aby zobaczyć, jak się rozwijał, jak rósł i jak wartości zostały zachowane” – powiedział.

Wydarzenie podwoiło się również jako aukcja charytatywna – Crusaders połączyli się z organizacją charytatywną I Hope Mike’a Kinga na tegoroczną imprezę.

READ  Igrzyska Olimpijskie w Tokio: irlandzki bokser kontuzjował kostkę podczas skoku, aby uczcić sukces medalowy