Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fidżi rywalizuje w najbogatszym turnieju 7s – FBC News

Fidżi rywalizuje w najbogatszym turnieju 7s – FBC News

Fidżi wyśle ​​drużynę do rywalizacji w turnieju New York City Sevens, który podobno ma najbogatszą pulę nagród.

Najwyżej sklasyfikowana na świecie drużyna siódemek będzie rywalizować o rekordową nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów, w której zwycięzca bierze wszystko.

Dyrektor Rugby Union na Fidżi, Simeon Valenitaboa, powiedział, że wyślą najlepszych z najlepszych, aby wzięli udział w jednodniowym turnieju.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu


„Zbliżają się New York City Sevens. I nie możemy się tego doczekać. Upewnimy się, że chłopcy otrzymają wszelkie wsparcie, jakiego potrzebują, aby odnieść sukces w tym inauguracyjnym turnieju.”

Valenitabua dodaje, że obecnie pracują nad logistyką.

The New York City Sevens zgromadzi 25 000 oszalałych fanów dopingujących najlepsze drużyny.

Trener Fiji Airways Fiji 7s, Ben Gollings, powiedział, że jest sporo turniejów, w których będą rywalizować, a turniej 7s w Nowym Jorku jest interesujący.

Gollings podkreśla jednak, że najpierw będą musieli trochę odpocząć.

„Dlatego naprawdę ważne jest, aby być bardzo zajętym, nie tylko serią, ale 12 miesięcy przed Igrzyskami Wspólnoty Narodów na Mistrzostwa Świata w zeszłym roku, naprawdę ważne jest, abyśmy zrobili sobie przerwę przez większą część czerwca, a następnie przegrupowali się. Krótki okres, gdy idziemy w kierunku Nowego Jorku, to świetna okazja. Jest też świetna nagroda pieniężna. Więc zawsze jest to duża marchewka, która wspiera program.

Według Gollingsa, NYC 7s będzie częścią nowego sposobu, w jaki Siódemki zostaną zrobione z nową serią, która zostanie ogłoszona.

Ten 16-meczowy, jednodniowy międzynarodowy festiwal rugby przenosi Red Bull Arena na imprezę w stylu Hong Kong Sevens poza stadionem z 11 godzinami rozrywki, a siódemki rugby słyną z międzynarodowej kultury sportowej.

Oczekuje się, że Nowa Zelandia, RPA, USA, Australia, Francja i Irlandia wezmą udział w turnieju, który odbędzie się 15 lipca.

READ  „Nie wszystko zrobiliśmy dobrze i przepraszamy”: opublikowano recenzję kultury Black Fern