Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tenis: Novak Djokovic może przegapić inne turnieje z powodu statusu szczepionki na COVID-19, ostrzega analityk ESPN

Reguła Świat nr 1 zwolniony z aresztu imigracyjnego W tym tygodniu po tym, jak funkcjonariusze straży granicznej anulowali jego wizę.

Djokovic od tego czasu Obwiniał człowieka za błądr za błąd w dokumentach imigracyjnych i przeprosił za przerwanie izolacji w celu zrobienia zdjęcia, gdy w zeszłym miesiącu zachorował na COVID-19, podnosząc możliwość, że nadal może zostać deportowany.

– Gdybyś zapytał mnie sześć lub dziewięć miesięcy temu, nawet podczas US Open, myślę, że jest na dobrej drodze do pobicia męskiego rekordu – mówi Gilbert, były trener i zawodnik.

„Właściwie myślałem, że przejdzie obok Margaret Court. Myślałem, że może dostać od 25 do 27 kierunków”.

Australian Court, który przeszedł na emeryturę w 1977 roku, jest rekordzistą w liczbie 24 singli Grand Slam.

„Myślę jednak, że będzie wiele innych turniejów i dyscyplin, w których nie będzie mógł wziąć udziału, jeśli zdecyduje się pozostać nieszczepionym”.

Djokovic może mieć trudności z dotarciem do Stanów Zjednoczonych na turniejach Indian Wells i Miami Open Masters 1000 w marcu, a także na wydarzeniach w Kanadzie i innych krajach.

„Nie jestem pewien, czy każdy kraj ma medyczne zwolnienia z powodu COVID” – dodał Gilbert – „Mogą wystąpić pewne przypadki arytmii, ale bardzo trudna byłaby propozycja bycia graczem na pełen etat, który nie jest na nie odporny”.

READ  Nowy rząd koalicji izraelskiej rozpoczyna pracę po wydaleniu Benjamina Netanjahu