Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Targus® przejmuje Hyper® by Sanho Corporation dywersyfikuje swoją ofertę akcesoriów skierowaną do konsumentów i komputerów Apple

Anaheim w Kalifornii.I 4 maja 2021 r / PRNewswire / – Targus®, wiodący producent futerałów na laptopy i akcesoriów technicznych, przejął dziś Sanho Hyper® Products, wiodąca marka zaawansowanych technologii informatycznych i akcesoriów mobilnych, koncentrująca się na zasilaniu mobilnym, produktach do przechowywania danych i łączności, z silnym naciskiem na produkty i klientów związane z Apple.

Cieszymy się, że możemy dodać Hyper do całej naszej firmy. Dodanie Hyper pozwala Targus na zwiększenie wydajności i wsparcia dla rozwijającej się marki technologicznej Hyper, a także daje Hyper dostęp do nowych kanałów, klientów i globalnego zasięgu w zakresie sprzedaży i zasobów marketingowych. Hyper ma silny i ekscytująca marka z doskonałym dostępem do społeczności Apple. A co najważniejsze, grupa przyciąga również naprawdę utalentowanych ludzi do naszego zespołu. ” Mikel Williams, CEO i prezes zarządu Targus.

„Cieszymy się, że możemy dołączyć do Targus i uzyskać dostęp do solidnego globalnego centrum dystrybucji B2B dla marki Hyper, a także silniejszych międzynarodowych zasobów sprzedażowych i marketingowych” – mówi. Daniel Chen, Dyrektor generalny Hyper Corporation. „Koncentrujemy się na pierwszych innowacyjnych, nagradzanych produktach na rynku, które przyniosą długoterminową wartość połączonej firmie”.

Siedziba Targusa pozostanie przy Anaheim w Kalifornii Hyper utrzyma osobną siedzibę w Dolinie Krzemowej, Kalifornia, I nadal jest zarządzany przez Daniel Chen Jako jego głowa. Tożsamości tagów Targus i Hyper pozostaną wyjątkowo niezależne.

O firmie Targus
Od ponad trzydziestu pięciu lat, z historią pierwszych użytkowników, Targus zrewolucjonizował mobilne akcesoria komputerowe zarówno dla dużych organizacji, jak i dla użytkowników końcowych, łącząc ludzi i technologię w użyteczny sposób. Od etui na laptopy po etui na tablety po globalne urządzenia peryferyjne i stacje dokujące – nieustannie wyobrażamy sobie, projektujemy i produkujemy innowacyjne rozwiązania zwiększające produktywność, które czynią to złożonym i prostym; Pomaganie ludziom w realizacji ich pasji i dążeniu do celu – w pracy i życiu. Dzielimy się między kategoriami, regionami, branżami i stylami życia, oferując szeroką gamę produktów, które bezproblemowo zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do życia, marzeń i robienia.

READ  Inżynieria genetyczna roślin rzuca światło na elementy regulacyjne specyficzne dla roślin Inżynieria genetyczna w roślinach rzuca światło na elementy regulacyjne specyficzne dla roślin

Siedziba: Anaheim w Kalifornii, Targus prowadzi działalność na całym świecie w ponad 45 biurach i dystrybucjach w ponad 100 krajach. Dowiedz się więcej o nas na targus.comPolub nas lub śledź facebook.com/targus I linkin.com/company/targus.

O HYPER od Sanho Corporation
Świętując 16. rok działalności, HYPER by Sanho Corporation to dynamiczny zespół z siedzibą w Dolinie Krzemowej. Kalifornia Z biurami w ShenzhenI Singapur, I Holandia. Specjalizujemy się w dostarczaniu wielokrotnie nagradzanych, najnowocześniejszych akcesoriów IT, ze szczególnym uwzględnieniem produktów Apple, zasilania mobilnego, przechowywania danych i łączności.

HYPER kieruje swoją obietnicą uzyskania więcej. Zapewnia więcej portów, więcej mocy, więcej połączeń, co z kolei zapewnia więcej czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi, więcej doświadczeń i więcej wspomnień dla każdego klienta HYPER na całym świecie.

Źródło Targus

Powiązane linki

http://www.targus.com