Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

IPhone 15 może mieć składany ekran

Podczas gdy wciąż czekamy, aby zobaczyć Jak małe jest wycięcie w iPhonie 13Ming-Chi Kuo, uważny analityk często wygląda trochę na uboczu. W nowym raporcie Kuo przewiduje, że Apple wypuści składany iPhone W 2023r.

Mówiono wcześniej o składanym iPhonie, ale twierdzenia Kuo są tutaj nieco silniejsze. Twierdzi, że Apple już obsługuje dostawców części i zamierza wysłać niezbędne urządzenie w dużych ilościach:

Spodziewamy się, że Apple prawdopodobnie wypuści składanego iPhone’a fold z 8-calowym elastycznym wyświetlaczem OLED QHD + w 2023 r., Z SDC jako wyłącznym dostawcą, a Samsung Foundry jako wyłącznym dostawcą odlewni DDI. Na podstawie wymaganego planu wydajności Apple spodziewamy się, że w 2023 r. Liczba składanych iPhone’ów‌ osiągnie 15-20 milionów sztuk. Spodziewamy się, że składany iPhone‌ będzie wyposażony w TPK ze srebrnym nanoprzewodowym ekranem dotykowym ze względu na wiele zalet w porównaniu z technologią Y-Octa SDC.
Analityk TFT Securities Ming-Chi Kuo

8-calowy ekran sprawiłby, że składany iPhone byłby większy niż iPad mini (7,9 cala) i Samsung Galaxy Z Fold 2 (7,6 cala).

Kuo twierdzi, że Apple użyje srebrnych nanoprzewodów do interfejsu dotykowego, co zapewni firmie długoterminową przewagę konkurencyjną nad obecną technologią Samsung Y-OCTA (Youm On-Cell Touch AMOLED). Przyszłe składane urządzenia będą wymagały technologii dotykowej, która obsługuje wiele zagięć (w przeciwieństwie do tylko jednego zagięcia w obecnych składanych smartfonach), składanego ekranu, średniego lub dużego rozmiaru i trwałości, pisze Kuo. Porównując zalety powyższych specyfikacji, nanodrut srebra jest podobny lub lepszy od Y-Octa firmy SDC.

READ  Wyprzedaż Apple AirPods 2023: 8 świetnych ofert, które możesz kupić już teraz