Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Porównaj Rolls-Royce Cullinan, Maybach GLS, z ich supersamochodem o jeden procent

Porównaj Rolls-Royce Cullinan, Maybach GLS, z ich supersamochodem o jeden procent

Kiedy najtańszy samochód w porównaniu kosztuje ponad 160000 USD, wiesz, że w tym segmencie nie będzie to walka o wartość. Jednak tak właśnie dzieje się w tym interesującym filmie od Dom przepustnicy Zawiera dwa najbardziej luksusowe obecnie dostępne SUV-y. Oczywiście mówimy o Mercedes Maybach GLS 600 Naprzeciwko Rolls-Royce Cullinan.

Przy wyżej wymienionej cenie 160 tysięcy dolarów Maybach jest faktycznie tańszy niż te dwa, ale bądźmy szczerzy – w tej aktualizacji nie ma nic taniego. Mercedes klasy GLS Poprowadź ludzi. Prawdziwe pytanie, które się tutaj pojawia, dotyczy tego, czy Cullinan o wartości 330 000 $ naprawdę oferuje dwukrotnie lepsze wrażenia w porównaniu z GLS 600. Dom przepustnicy Duet, ale tym razem odpowiedź nie przychodzi przez wykonanie. Zamiast tego opiera się na bezpośrednich porównaniach tego, co luksusowe SUV-y powinny robić lepiej – rozpieszczać pasażerów.

Mamy własne doświadczenia z każdym z SUV-ów. Duży Rolls-Royce zadebiutował w 2018 roku i Kompleksowy przegląd Cullinana W 2019 roku okazał się świetny w większości przypadków jako odświeżenie, 6,75-litrowy silnik V12 z podwójnym turbodoładowaniem wytwarza 563 KM (420 kW), chociaż otrzymujesz pełne 600 KM (447 kW) w wersji Black Badge. Jeśli chodzi o Maybacha, to najnowszy konkurent na scenie Mamy recenzję GLS 600 Uważam, że komfort, bezpieczeństwo i technologia są absolutnie epickie. Jego ogólna konstrukcja była nieco przywiązana do standardowego Mercedesa GLS, zgodnie z naszymi gustami, a jego 4-litrowy silnik V8 o mocy 550 KM (410 kW) był niezwykle szybki, ale nie imponował.

Podczas gdy nasze doświadczenia z każdym SUV-em są oddzielone czasem, plik Dom przepustnicy Porównanie zawiera kilka prostych uwag. Podobnie jak z naszego doświadczenia, nie znaleźli Maybacha tak wyraźnego i luksusowego jak Cullinan, przynajmniej w niektórych obszarach. Rolls-Royce zdominował świat komfortu, szczególnie podczas luksusowej jazdy, chociaż tylne siedzenia GLS 600 były lepszym miejscem do lotu. Niektóre problemy z jakością były również bardziej powszechne w Maybach, takie jak pomarańczowa skórka na wykończeniu zewnętrznym. Z drugiej strony, delikatne pedały przyspieszenia i hamulca firmy Cullinan nie były odpowiednie dla maszyny za 330 000 dolarów.

READ  Mam nadzieję, że Kingdom Hearts jest natywną wersją Switcha? Prawdziwy port jest wciąż „nieokreślony”

Czy więc Rolls-Royce to naprawdę dwa razy SUV za dwa razy więcej niż Maybach GLS? Cullinan z pewnością twierdzi, że wygrywa w niektórych obszarach, ale trudno jest uzasadnić skok kosztów wyłącznie na podstawie tych korzyści. Z drugiej strony, i tak mocno wątpimy w obawy typowych kupujących Rolls-Royce’a o takie szczegóły.