Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dron DJI Mini 2 otrzymuje aktualizację oprogramowania układowego w celu rozwiązania problemu z ładowaniem baterii

Dron DJI Mini 2 otrzymuje aktualizację oprogramowania układowego w celu rozwiązania problemu z ładowaniem baterii

DJI Dronemaker twierdzi, że nadchodzi aktualizacja oprogramowania układowego, która naprawi problem z rozładowaniem baterii w dronie DJI Mini 2. Dla mnie Radar halsowyFirma twierdzi, że aktualizacja „zainicjuje automatyczne rozładowanie, gdy baterie znajdują się w dronie lub w hubie ładującym i nie były ostatnio używane”. Jest to stosunkowo niewielki problem, który wpływa głównie na żywotność baterii; Baterie litowo-polimerowe, takie jak te w DJI Mini 2, mają dłuższą żywotność, jeśli mogą powoli się rozładowywać, gdy są w pełni naładowane przez dłuższy czas.

W przeciwieństwie do inteligentnych akumulatorów lotniczych, akumulatory w DJI Mini 2 „ładują się precyzyjnie, aby zachować podstawowe funkcje i nie inicjować automatycznego rozładowania” – mówi firma. Radar halsowy. DJI zaleca wyjęcie baterii w DJI Mini 2 z drona lub hubu ładującego – niezależnie od tego, czy dron otrzymał aktualizację oprogramowania – jeśli dron będzie przez jakiś czas bezczynny. Należy jeszcze zdecydować o czasie aktualizacji oprogramowania sprzętowego; Skontaktowaliśmy się z DJI, aby uzyskać więcej informacji i zaktualizujemy je, gdy otrzymamy odpowiedź.

DJI Mini 2 został wydany w listopadzie 2020 roku, a recenzent opisał go jako najlepszego drona za mniej niż 500 USD, z dobrym aparatem, który pomaga uczynić go „idealnym pakietem dla twórców w podróży”.

READ  PC God Of War Mod sprawia, że ​​​​syn Kratosa, Atreus, jest grywalnym