Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Targus i Synaptics przedstawią na CES 2022 pierwszą na świecie globalną/hybrydową bazę z uwierzytelnianiem biometrycznym za pomocą wbudowanego identyfikatora linii papilarnych

„Ponieważ miejsce pracy nadal przenosi się do środowisk zdalnych i hybrydowych, dzisiejsze organizacje wymagają większej elastyczności, współpracy i bezpieczeństwa niż kiedykolwiek wcześniej, aby zwiększyć produktywność pracowników z dowolnego miejsca” – powiedział. Andrzeja CorkillaWiceprezes ds. globalnego marketingu i handlu elektronicznego, Targus. „Nasz DOCK720 to przełomowe narzędzie dla organizacji, które wymagają bezpiecznych połączeń sieciowych z dowolnego miejsca, przy jednoczesnym usprawnieniu i uproszczeniu logowania użytkownika”.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Targus w celu opracowania rozwiązania dokowania z najbardziej elastycznymi konfiguracjami wyświetlania dostępnymi w dowolnej stacji dokującej na rynku” Saleel świadomy, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. komputerów i urządzeń peryferyjnych w Synaptics. 'Skorzystaj z kombinacji Link do prezentacji Światowej klasy technologia graficzna i najnowszy interfejs wideo Cayenne VMM6210 oraz czujnik odcisków palców Prometheus FS7600, ta uniwersalna/hybrydowa stacja dokująca z uwierzytelnianiem odcisków palców została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom wyrafinowanego miejsca pracy — niezależnie od tego, czy użytkownicy potrzebują jednego monitora, dwóch monitorów, a nawet konfiguracja do czterech monitorów — z dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa dla danych biometrycznych. „

DOCK720: Hybrydowy / uniwersalny USB-C 4K Poczwórna baza danych z indywidualnie obsługiwaną 100 W PD i czytnikiem linii papilarnych 8 kilo decyzja lub cztery 4K Wyświetla i zapewnia szeroką gamę portów, a także zapewnia bezpieczeństwo za pomocą uwierzytelniania odcisków palców. Zaawansowane synaptyki Punkt środkowy® Technologia biometryczna Zawiera zestaw funkcji — szyfrowanie, architekturę Match-in-Sensor (MIS), technologię zapobiegającą fałszowaniu i wiele innych — aby zapewnić wiodące w branży rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i uwierzytelniania odcisków palców oraz pierwszą na świecie integrację dokowania.

Kluczowe funkcje stacji DOCK720 obejmują:

 • Czujnik odcisków palców (FPS) wbudowany w stację dokującą przy użyciu technologii Match-in-Sensor (MIS)
 • Hybrydowa konstrukcja z trybem DisplayLink lub DP Alt.
 • Nie połączony 8 kilo Przez VMM6210
 • dwa podwójne 4K Przez HDMI lub DisplayPort przez DisplayLink
 • Zasilanie 100 W
 • USB-A = 4 (1 szybkie ładowanie)
 • Port USB-C = 1
 • Port Gigabit Ethernet RJ45
 • gniazdo combo audio
 • Standardowe gniazdo zamka
 • Uniwersalna kompatybilność z systemami Windows, macOS, Linux, Android i Chrome OS
READ  Jim Ryan z Sony chce, aby „setki milionów” ludzi miało dostęp do tytułów na PlayStation

Kolejny nowy dok Targus zaprezentuje się na CES w tym tygodniu: DOCK710: USB-C Hybrydowy / Globalny 4K Poczwórny stojak 100W PD, który zapewnia taką samą prawdziwą globalną kompatybilność i elastyczną łączność jak DOCK720, bez wbudowanych funkcji biometrycznych, których wymagają duże organizacje. DOCK710 to idealne rozwiązanie dokowania zaprojektowane dla każdej organizacji lub użytkownika w domu w celu zwiększenia produktywności, współpracy i łatwości użytkowania w środowiskach biurowych/hotelowych.

Ceny i dostępność:

Modele DOCK720 i DOCK710, objęte trzyletnią ograniczoną gwarancją firmy Targus, będą dostępne w sprzedaży w tym miesiącu pod adresem targus.pl Oraz za pośrednictwem uczestniczących sprzedawców. DOCK720 będzie sprzedawany za 442,99 USD SRP i DOCK710 dla 372,99 USD.

Połącz się z Targusem na targach CES 2022 na stoisku nr 16734, sala centralna.

O Targusie
Od ponad 35 lat Targus rewolucjonizuje akcesoria do komputerów przenośnych zarówno dla dużych organizacji, jak i konsumentów, łącząc ludzi i technologię w użyteczny sposób. Od toreb na laptopy po torby na tablety, aż po uniwersalne urządzenia peryferyjne i stacje dokujące, stale wymyślamy, projektujemy i produkujemy innowacyjne rozwiązania zwiększające produktywność, które upraszczają złożoność; I bezproblemowo wpasuj się w styl życia mobilnych profesjonalistów, gdziekolwiek pracują — w domu, w biurze lub gdziekolwiek się znajdują. Wykraczamy poza kategorie, regiony, branże i style życia, oferując szeroką gamę produktów, które zapewniają rozwiązania potrzebne do życia, marzeń i działania.

Siedziba główna w Anaheim, KaliforniaTargus prowadzi działalność na całym świecie z ponad 24 biurami i dystrybucją w ponad 100 krajach. Dowiedz się więcej o nas na targus.plPolub lub śledź nas Portal społecznościowy Facebook, I LinkedIn.

O Synaptyce
zaciski (Nasdaq: Syn) zmienia sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcję z połączonymi urządzeniami i danymi oraz zapewniają wyjątkowe wrażenia w domu, w pracy, w samochodzie i poza nim. Synaptics jest partnerem wybieranym przez najbardziej innowacyjnych dostawców inteligentnych systemów na świecie, którzy integrują wiele eksperymentalnych technologii z platformami, które sprawiają, że nasze cyfrowe życie jest bardziej produktywne, wnikliwe, bezpieczne i przyjemne. Klienci ci łączą zróżnicowane technologie dotykowe, wyświetlania i biometryczne firmy Synaptics z nową generacją zaawansowanej łączności, przetwarzania wideo, wizji, głosu, mowy i wzmocnionych przez sztuczną inteligencję zabezpieczeń. Śledź Synaptics na LinkedIni Świergot i Portal społecznościowy Facebooklub odwiedź www.synaptics.com.

READ  BMW 3.0 CSL zostanie ujawnione w listopadzie w cenie 750 000 euro: raport

* Targus jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Targus International LLC w Stanach Zjednoczonych i niektórych innych krajach. Synaptics, SentryPoint i DisplayLink są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Synaptics Incorporated w Stanach Zjednoczonych i niektórych innych krajach. USB Type-C i USB-C są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy USB Implementers. Wszystkie loga i zarejestrowane znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Źródło: Targus