Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokemon Go 4 stycznia Godzina Spotlight: Wszystko, co musisz wiedzieć

Szczęśliwego 2022 roku!

Instruktorzy, pierwsze wydarzenie Pokemon Go Spotlight Hour w 2022 roku ma się odbyć 4 stycznia 2022 roku od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego.

Podczas tego wydarzenia Solosis będzie pojawiał się na wolności częściej niż zwykle, a po przeniesieniu Pokemona do Professor Willow otrzymasz dwukrotnie większą liczbę Pokemon Candy.

Solosis to psychiczny Pokémon z piątej generacji wszechświata Pokémon. Ma dwie zmiany. w Pokemon idzie, możesz ulepszyć Solosis do Duosion za pomocą 25 Cukierków Solosis, a następnie ulepszyć Duosion do Reuniclus za pomocą 100 Cukierków Solosis.

W chwili pisania tego tekstu Shiny Solosis nie jest dostępny w Pokemon idzie.

Aby jak najlepiej wykorzystać wydarzenie w tym tygodniu, pamiętaj, że możesz aktywować kadzidło, aby przyciągnąć dzikie Pokemony do swojej lokalizacji przez ograniczony czas. To da ci więcej Solosis do zmagania się, co pozwoli ci zaopatrzyć się w dużo Solosis Candy w krótkim czasie.

Po tym wydarzeniu zaplanowano dodatkowe trzy godziny Spotlight na styczeń 2022. Oto Pokemony biorące udział w tych wydarzeniach:

  • 11 stycznia deglet
  • 18 stycznia Plusle
  • 25 stycznia – Moje

Czekamy na wydarzenie Spotlight Hour w tym tygodniu w Pokemon idzie? Powiedz nam na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.

READ  Ujawniono cztery „tajne” prototypy prawie powstającego BMW M CSL