Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oficjalny zwiastun OnePlus 10 Pro ujawnia projekt przed oficjalną premierą

OnePlus jest gotowy do rozszerzenia flagowego segmentu smartfonów, wprowadzając serię OnePlus 10 w Indiach i na całym świecie. Chińska marka smartfonów ma tendencję do wypuszczania dwóch nowych telefonów, w tym OnePlus 10 i OnePlus 10 Pro. Byliśmy już świadkami wielu przecieków i plotek na temat nadchodzącego smartfona. Poinformowano, że firma planuje wypuścić standardowy wariant w styczniu, a wersja Pro zostanie uruchomiona w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Teraz w najnowszym wydaniu oficjalny zwiastun nadchodzącego flagowego smartfona został udostępniony na YouTube, aby ujawnić projekt OnePlus 10 Pro. Przyjrzyjmy się bliżej humorowi, który wyciekł.

Wyciek zwiastuna OnePlus 10 Pro

Według zwiastuna udostępnionego na YouTube, OnePlus 10 Pro wygląda podobnie do ostatnio wyciekających renderów. Film nie pokazuje żadnego ciekawego projektu, jak widzieliśmy już w przeciekach. Wygląda na to, że smartfon ma kwadratowy moduł aparatu umieszczony w lewym górnym rogu tylnego panelu. Guz aparatu nosi również znak towarowy Hasselblad wraz z zaokrąglonymi rogami i zakrzywionymi krawędziami. Teaser wideo wskazuje, że OnePlus 10 Pro pojawi się w kolorze czarno-zielonym z matowym wykończeniem. Teaser potwierdził również, że urządzenie zostanie oficjalnie uruchomione 11 stycznia 2022 r. o godzinie 14:00 czasu lokalnego.

Teaser wideo pokazuje, że telefon będzie miał przycisk zasilania po prawej stronie i przyciski głośności na lewym korpusie OnePlus 10 Pro. Z przodu oczekuje się, że nadchodzący smartfon pojawi się z dziurką w lewym górnym rogu ekranu, aby pomieścić czujnik aparatu selfie. Poza tym zwiastun nie ujawnił nic na temat OnePlusa 10 Pro.

Potwierdzono premierę OnePlus 10 pro

Wstępna rezerwacja na nadchodzący smartfon OnePlus 10 pro rozpocznie się 4 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00 w Chinach. Klienci mogą zarezerwować nowy smartfon OnePlus całkowicie za darmo. Wraz z rejestracją klienci mogą również otrzymać pakiet prezentowy o wartości 1000 juanów, czyli około 157 USD, około 11 767 rupii.

READ  Sprzedaż partyzancka, crowdsourcing: kryzys japońskiej konsoli do gier