Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„ Tajemnicze zwierzę bez głowy ” na drzewie wywołuje w Polsce przerażenie, okazuje się „ rogalikiem ”

„ Tajemnicze zwierzę bez głowy ” na drzewie wywołuje w Polsce przerażenie, okazuje się „ rogalikiem ”

Odnaleziono „tajemnicze zwierzę bez głowy”, które utknęło między gałęziami drzew i straszyło mieszkańców Polski, którzy odmawiali otwierania okien lub wychodzenia z domu. Jest to „rogalik” z francuskiego ciasta warzywnego. Organizacja ochrony zwierząt The Krakow Animal w czwartek udała się na swoją oficjalną stronę na Facebooku, potwierdzając doniesienia, powtarzając, że obserwacja wywołała masową histerię w okolicy o nieznanym stworzeniu wyrzuconym na drzewo przez kilka dni, a miejscowi podejrzewali, że jest to „ iguana ”. . ”, Giant Kilka dni temu gigantyczna jaszczurka tego samego typu siała spustoszenie w domu towarowym w Tajlandii niedaleko Nakhon Batum, próbując czołgać się po półkach, rozrzucać produkty i wysyłać kupujących do kupujących z przerażeniem.

Na początku tego tygodnia polskie organy ścigania zostały zbombardowane telefonami w sprawie „stwora” siedzącego na drzewie naprzeciw bloku przez dwa dni. Zacytowano, jak nieznana kobieta w rozmowie telefonicznej z „Inspektorem Adamem” powiedziała: „Ludzie nie otwierają okien, bo boją się wejść do swoich domów”. Funkcjonariuszce, która wskazała, że ​​opadające zwierzę może być łapanym ptakiem drapieżnym, przerywa skarżąca z Krakowa i poprawia funkcjonariusza: „Nie! To nie ptak!”.

Oficer wykluczył jednak możliwość pojawienia się na drzewie legwana pochodzącego z Ameryki Środkowej, ponieważ gad nie byłby w stanie dobrze przystosować się do panującej w Polsce pogody. Powiedział zdenerwowanemu mieszkańcowi, że „niebezpieczne” stworzenie czające się wokół ich domu jest „brązowe, siedzi na drzewie, a to jest… cóż, to jest… jezioro”. Kobieta upierała się również, że tym razem dokładnie odgadła zwierzę, ponieważ dzwoniąc do funkcjonariusza zażądała więcej szczegółów, aby wysłać zespół ratowników.

Podejrzane zwierzęta zamienione w maślane placki

W zabawnym obrocie wydarzeń inspektor Adam podejrzewał, że mieszkańcy robią żartobliwy telefon, powtarzając, że nie był to dzień „1 kwietnia”, a funkcjonariusze przybywający na miejsce zdarzenia i wprowadzający w błąd w jakikolwiek sposób byli „konsekwencjami”. Jednak kobieta opowiedziała tę próbę, mówiąc, że okolica odmawiała wyjścia i była zbyt przestraszona, a po przybyciu na miejsce funkcjonariusz zapisał numer kontaktowy i adres z grupą ds. Dobrostanu zwierząt, aby zidentyfikować „przerażające” zwierzę. Jednak po jego przybyciu funkcjonariusz Adam odkrył, że stworzenie wiszące na drzewie było w rzeczywistości rogalikiem, który jest maślanym plackiem do spożycia na śniadanie. Krakowskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt, pomimo nieoczekiwanego wyniku wypadku, nadal wymaga od mieszkańców zgłaszania obserwacji podejrzanych zwierząt do grup opiekuńczych, które mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

READ  Kanye West został oskarżony o antysemickie nadużycia w filmie dokumentalnym BBC

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Republic World to idealne miejsce na trendy Bollywood News. Śledź nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.