Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szybkie badanie Anton Seigner jest gotowy, aby wykorzystać moment Pacific Super Rugby do bluesa

Anton Signer to opowieść o rugby, która skupia się na wierze, ambicji i poświęceniu w jednej historii, a w sobotnią noc w Canberze zostanie dodany kolejny specjalny rozdział.

Urodzona w Tasmanie, 20-letnia gwiazda Super rugby we Frankfurcie pierwotnie miała zejść z ławki w sobotnim kluczowym meczu najwyższego stołu z Brumby na Geo Stadium. Jednak główka we wtorkowym treningu Toma Robinsona doprowadziła do gwizdka gracza, który wystartował na szóstym miejscu w luźnej trójce obok All Blacks Dalton Papale i Huskins Sototo.

Cios Robinsona nie jest uważany za poważny, ponieważ kontuzje braci Ewana, Riku (ścięgno podkolanowe) i Akiry (stopa), które również trzymały ich z daleka. Gdyby był finalistą w ten weekend, mógłby zagrać we wszystkie trzy.

Ale 11-1 Blues nie ryzykują, ponieważ w trasie pozostały dwa mecze i mają pełne zaufanie do swoich zastępczych ludzi, którzy wykonają pracę w Canberze, gdzie mogą porzucić drugorzędną premierę. Utrzymywanie gry, nie wspominając o wyrównaniu rekordu z 12 wygranymi w serii.

Czytaj więcej:
* Super rugby: wschodzący niemiecki zawodnik Tasmana, Anton Seigner, podpisuje 3-letni kontrakt z Blues
* Napastnik bluesa, Tom Robinson, podsumowuje historię sukcesu Pacific Super Rugby
* Bewden Barrett wzywa bluesa do udowodnienia swojej wartości na trasie w Pacific Super Rugby
* Poznaj Fabiana Hollanda, nastoletniego holenderskiego lokaja, który goni za swoim całkowicie czarnym marzeniem

Segner bardzo dobrze pasuje do tego prawa po swoim debiutanckim sezonie w Super Rugby Pacific, który jest pełen możliwości. Młody człowiek, który dorastał we Frankfurcie, grając w piłkę nożną i hokej na lodzie, ale uczył się rugby w swojej angielskiej szkole, już pokazał, jak szybko się uczy.

Napastnik przyjechał do Nowej Zelandii w 2017 roku, zamierzając zostać na sześć miesięcy na stypendium w Nelson College, ale Odnalazłem ten sukces w grze Nie wyszedł. Zrobił swój pierwszy XV w swojej nowej szkole w ciągu kilku miesięcy od przybycia, a wkrótce potem do szkół w Nowej Zelandii, i ostatecznie przeniósł się Profesjonalne umowy z Tasmanem Potem blues, kiedy był Przyciągnęła uwagę Leona MacDonalda.

READ  Skandal z sekstingiem w krykiecie: wściekłość w szatni opuszcza krykieta w Australii walczącej z pożarami buszu

1 news

Andrew Hore uważa, że ​​konkurencja musi przejść od „wysokiej wydajności produktu wspierającego All Blacks” do rozrywkowego rugby.

Trener atakujących bluesa Tom Coventry zauważył, że jest „małą maszyną treningową” o młodzieńcu, który podziwiał każdy krok w serii w 2022 roku. „Jest świetny na piłce – tam z Dalts (kapitan Papale) jako zmodyfikowany szakal – po prostu naprawdę dobry uczeń i świetny członek zespołu.

„Dzisiaj usiadłem z Tomem, który przekazał mu koszulkę, a on zastanawiał się nad kilkoma rzeczami, których potrzebował na weekend. Fakt, że tutaj awansował do nowozelandzkiego rugby, przeszedł szkołę i dostał Sam w drużynie super rugby mówi wiele o chłopaku. Mamy dla niego mnóstwo czasu i jako sportowiec na pewno nigdy nie przegapi żadnej sztuczki.

Rodzice Signera byli z wizytą w Nowej Zelandii, a jego matka, która przebywała tam od dłuższego czasu, jechała na mecz do Canberry. W tym roku zaliczył już pięć występów dla the Blues, ale sobota będzie największym meczem jego debiutanckiego sezonu, ponieważ Oakland chce zdobyć przewagę u siebie w finale nad najbliższymi kibicami.

Blues Loosie Anton Seigner zaimponował swojemu ofensywnemu trenerowi swoim zachowaniem i umiejętnościami w 2022 roku.

Phil Walter / Getty Images

Blues Loosie Anton Seigner zaimponował swojemu ofensywnemu trenerowi swoim zachowaniem i umiejętnościami w 2022 roku.

Coventry podkreślił, że ciosy, które zatrzymały braci Ewana i Robinsona, nie były niepokojące.

„Byliśmy bardzo konserwatywni z ich kontuzjami. Jeśli gramy w półfinale lub w finale, mogą być na boisku, ale nie chcemy ryzykować. Tom uderzył się w głowę podczas treningu, więc jest to środek ostrożności Rico doznał kontuzji w zeszłym tygodniu z powodu ścięgna podkolanowego, a stopa Aki zaczęła uderzać. Trochę się wypalałam z powodu obciążenia pracą, więc w ten weekend po prostu zmniejszyliśmy obciążenie.

Podobnie jak w przypadku bluesa, nie tracą wiele na swoich alternatywach. Bryce Heim, bandażowy obrońca, zajmuje środek, grając imponująco przeciwko the Reds na ławce rezerwowej, Segner kontynuuje swoją luźną edukację frontową na ślepej stronie (po występie wcześniej na siódmym i ósmym poziomie), a młodzieniec z Canterbury, Sam Dare, powraca. Drugi rząd (w którym Robinson wypełniał przez ostatnie dwa tygodnie).

„Bryce był naprawdę dobry. Coventry zauważył, że dla nas wygląda trochę jak Jack. „Jako wpływowy gracz był fantastyczny, a z powodu kontuzji Rico, myślę, że odpadł po czterech czy pięciu minutach. Bryce przyszedł i nie przegapiliśmy tam żadnej sztuczki.

W sobotnim zadaniu Coventry powiedział, że chodzi o szacunek dla zespołu 10-2 Brumby, który siedzi tylko o jedno oczko w dół i siedem punktów za nimi w rankingu.

„Chodzi o to, aby wyjść tam i dobrze sobie radzić i zdobyć więcej punktów. Rozumiemy, jak dobrzy są Brumbies i naprawdę szanujemy ich wysiłki w tym roku oraz poprawę ich gry. Ciężko ich pokonać w domu, ponieważ nadchodzą zimowe warunki mają dużą rolę do odegrania, prawdziwe siłowanie na rękę nadchodzi pod koniec tego tygodnia”.

Sweter: Stephen Perovita, Mark Tilley-Price-Him, Roger Toivasa-Chic, Caleb Clark, Bowden Barrett, Finlay Christie; Hoskins Sototo, Dalton Babali (w środku), Anton Seigner, Sam Dare, James Tucker, Ufa Tongavasi, Kurt Ecklund, Alex Hodgman. Rezerwy: Ricky Richitelli, Karl Toinowkov, Nybo Laulala, Luke Romano, Adrien Schwat, Sam Nock, Tanilo Tilia, Zarn Sullivan.

Bromby: Tom Banks, Tom Wright, Lynn Iketao, Ira Simon, Andy Muirhead, Noah Lolisio, Nick White; Pete Samo, Luke Reimer, Tom Hooper, Kaderen Neville, Darcy Swain, Alan Alalatuwa (w środku), Volo Vaenga, James Slipper. Rezerwy: Billy Pollard, Scott Seo, Sifu Cowtai, Nick Frost, Rory Scott, Ryan Lonergan, Hudson Creighton, Ole Sapsford.