Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Huragany nie były dyktowane przez wszystkich Czarnych na stanowisku Jordiego Barretta

Trener Hurricanes, Jason Holland, odrzucił sugestie, jakoby dalsze piąte miejsce Jordiego Barretta zostało podyktowane przez All Blacks.

W rzeczywistości, Holland powiedział, że trener reprezentacji narodowej Ian Foster prawdopodobnie wolałby, aby Barrett grał na bocznym obronie.

„Szczerze mówiąc, nie mieliśmy żadnego kontaktu i nie zdziwiłbym się, gdyby było odwrotnie” – powiedział Holland.

Gwiazda huraganów, Jordi Barrett, zajmie piąte miejsce w meczu z Rebeliantami na Sky Stadium.

Mark Nolan / Getty Images

Gwiazda huraganów, Jordi Barrett, zajmie piąte miejsce w meczu z Rebeliantami na Sky Stadium.

„Fozzie był świetny w pozwalaniu nam robić własne rzeczy w tym sezonie i angażować się lub prowadzić rozmowy tylko wtedy, gdy trzeba, ale w ogóle nie rozmawialiśmy o Jordie”.

Czytaj więcej:
* Drużyny Pacific Super Rugby: Highlanders trzymali Sama Gilberta w wieku 10 lat, Yoannis poza bluesem
* Napastnik bluesa, Tom Robinson, podsumowuje historię sukcesu Pacific Super Rugby
* Huragan przeprasza Waratas po tym, jak Duplesis Kerevi popełnił „rasistowskie obelgi”

Barrett został wybrany do startu w koszulce z numerem 12 na sobotni mecz przeciwko Melbourne Rebels na Sky Stadium. Holandia zdecydowała się wystawić swojego najlepszego pomocnika po raz piąty w 11 meczach.

Z Antonem Lennertem Brownem do października z powodu przedłużającej się kontuzji barku, pierwsze pięć meczów pierwszego testu All Blacks w tym roku przeciwko Irlandii odbędzie się 2 lipca. Już po sześciu tygodniach stał się gorącym tematem.

Sky Sports

Drugi piąty ósmy trener Iana Fostera w irlandzkich testach wywołał wiele kontrowersji.

Barrett nigdy tak naprawdę nie zaczął w wieku 12 lat na międzynarodowej scenie, ale jego solidna forma z Hurricanemi sprawiła, że ​​zaczął rozmawiać z takimi osobami jak David Haveli, Jack Godhu, Quinn Tobia i Roger Toivasa-Chic.

Jednak Holandia podkreśliła, że ​​Hurricane nie grają z nim na drugim i piątym miejscu dla własnej korzyści, nie po to, by przygotować go do sezonu testowego.

„Uważamy, że najlepszą rzeczą dla Hurricane, jakiej się spodziewamy, jest to, że Jordi będzie teraz grał w wieku 12 lat.

„Daje nam to coś innego w wieku 12 lat, jeśli chodzi o grę po obu stronach piłki.

„Dokładnie tak myślimy, a Jordi bardzo dobrze się z tym dogaduje.

Kapitan huraganu Ardi Savia czuje ulgę po starciu z Rebeliantami.

David Grey / AAP

Kapitan huraganu Ardi Savia czuje ulgę po starciu z Rebeliantami.

„Mamy dobre ciała w trzech liniach obrony, a jeśli nie, to Jordi również jest w pomocy.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jordiego w wieku 12 lat i odpowiadając na twoje pytanie, to wszystko, co robimy”.

Opóźniając Chiefs o trzy punkty w zaledwie dwóch rundach, zajmujący piąte miejsce Hurricane prawdopodobnie pokonają Rebeliantów, mając jakąkolwiek szansę na zdobycie czwartego miejsca i ćwierćfinału u siebie w Wellington.

„Teraz to nie jest tylko pod naszą kontrolą, wodzowie muszą zrezygnować z jednego z nich, aby się tam dostać, ale musimy wykonać robotę przeciwko rebeliantom w tym tygodniu i będziemy musieli wykonać robotę przeciwko sile i weźmiemy to, co nadejdzie.

„Ale oczywiście chcesz grać u siebie i po prostu musimy upewnić się, że robimy to, co możemy kontrolować, więc jeśli coś się stanie, mamy taką możliwość”.

Po dwóch występach z ławki, prostytutka Dane Coles zadebiutowała w sezonie w ośmiu zmianach do 15. startu po powrocie do Waraty w miniony weekend.

Hurricane’y będą pozbawione zwykłego kapitana Ardi Savia, który odpoczął, a TK Howden przejdzie ze ślepego skrzydła do osłony #8.

TJ Perinara poprowadzi drużynę z obrońcy, a Robin Love został wyznaczony na obrońcę po tym, jak przezwyciężył kontuzję uda, która wykluczyła go od połowy kwietnia.

Tornada: Robin Love, Julian Savia, Billy Proctor, Jordi Barrett, Salsi Rayase, Aidan Morgan, TJ Perinara, TK Howden, Duplessis Kerifi, Blake Gibson, Isaiah Walker Lewer, James Blackwell, Tyrell Lomax, Dean Coles, Tevita Muffello. Rezerwy: Asafo Omoa, Puri Rakiti Stones, Owen Franks, Scott Scrafton, Caleb Delaney, Jimmy Booth, Jackson Garden Basshop, Wes Goosen

rebelianci: Rhys Hodge, George Worth, Andrew Killaway, Matt Tomoa, Glenn Faihoe, Carter Gordon, James Tuttle, Tamati Ewan, Brad Wilkin, Michael Wells (w środku), Rob Liotta, Matt Phillippe, Boone Famouselli, Jordan Ulissi, Matt Gibbon. Rezerwy: James Hanson, Cameron Orr, Nightmare Elof, Josh Canham, Richard Hardwicke, Joe Powell, Lucas Ripley, Nick Jost.

READ  Indy Cars: Scott McLaughlin i Scott Dixon zajęli ósme i dziewiąte miejsce w Indianapolis